Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket véleménye érdekelne, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket véleménye érdekelne, ti mit tennétek meg, mit viselnétek el, ha a párotok, ellát benneteket, s kihúz a hitelek hétköznapjaiból örökre?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmi olyat, ami nekem nem tetszik. Ha ilyeneket csinál, azt önzetlenségből tegye.
2017. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem volt hitelem!
2017. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor tiszteletet se várhatok el,mert önzetlenséget nézzem?
2017. febr. 10. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Attol fugg, te mit ertesz tisztelet alatt, mert a kerdesed stilusabol itelve nem ugyanazt valoszinuleg, amit altalaban masok.
2017. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem, hogy megérné ez. Konkrétan megvesz. Onnantól mi van? Kuss a nevem? Mindenben ki kell szolgálnom? Szexben nem lehet nemet mondani? Ez azért elég veszélyes dolog.


Max a szüleimnek engedném meg, hogy kihúzzanak a szarból, mert ők tényleg önzetlenül tennék.

2017. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Te most nőt akarsz venni, aki majd csicskázik neked?
2017. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

"Akkor tiszteletet se várhatok el"


Egy párkapcsolatban KÖLCSÖNÖS tisztelet van.

Vagy önzetlenül segítesz, vagy inkább sehogy. Ez így nem éri meg. Nekem tuti nem érné meg, ha ilyen helyzetben lennék.

2017. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 ezt a mondatot magyarázd már el légyszi, mert én túl hülye vagyok ahhoz, hogy felfogjam!
2017. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!