Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet ugye csak akkor mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet ugye csak akkor mond egy férfi, ha bejön neki a nő?

Figyelt kérdés

Tehát két nő és egy férfi van egy társaságban és odamegy hozzájuk egy másik férfi (ismerik egymást), és azt mondja hogy ilyen szép nők társaságában ő is szívesen lenne.


Akkor bejön neki az egyik nő?


2017. febr. 11. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy kulsore tetszenek neki, legalabb valamelyik, de ebbe nem kell szerintem semmi tobbet belelatni, ettol meg nem biztos, hogy akarna is barmit akarmelyiktol. Ez tipikusan csak egy udvarias bok.
2017. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Általános bók ,sok férfi alkalmazza a mindenkinek udvarlást .Hátha összejön egy laza pipa egyikkel.
2017. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez szerintem csak egy süket duma, ráadásul két nőnek is mondja egyszerre. Persze, szép nők társaságában minden férfi szeret lenni, de ez csak egy üres frázis, semmi komoly. Persze nyilván lehetnek olyan nők, akiknek ez melengeti a kicsi szívét:)
2017. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Tipikus női mentalitás, hogy ha valaki ilyet mond, akkor úgyis csak dugni akar, ha meg nem kapnak bókot, akkor micsoda mocskos bunkó faszival van dolguk, bezzeg másoknak bókolnak. Bár az itteni nőktől megszokhattuk, hogy semmi nem jó, meg irigykednek másokra, meg mindenbe belekötnek, de hát a gyakori már csak ilyen hely.
2017. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez előtt is úgy éreztem van valami a részéről. Akkor ez nem erősíti meg ezt?
2017. febr. 11. 12:51
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy nő úgy érzi, hogy bejön egy férfinak, az általában annyit jelent, hogy a nőnek bejön az illető férfi.
2017. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Atyaég. Itt csak te forgatod ki a dolgokat.
2017. febr. 11. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem sokat jelent.
2017. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Üres frázis.
2017. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#7: Gondolom, ez nekem szólt, bár nem sok eszed lehet, ha még arra is képtelen vagy, hogy megjelöld, kihez is "beszélsz" éppen. Amúgy nem forgattam ki a dolgokat, nézd meg a 2. és a 3. hozzászólást, a tipikus "semmi nem jó" mentalitás árad belőlük. Máskor éppen az a baj, hogy a mai férfiak állítólag nem mernek odamenni senkihez, meg állítólag képtelenek bókolni, de ha meg egy férfi elsüt egy bókot, akkor tucatember tucatbókkal, meg úgyis csak egy gyors numerát akar az ilyen. Én csak röhögök a mai nőkön, a fhaszom bókoljon bárkinek is, ebből is látszik, hogy sem nem érdemlitek meg, sem értékelni nem tudjátok. Nektek semmi nem jó, ha nem bókolunk, az a baj, ha bókolunk, az a baj, mert úgyis rögtön kombináltok, hogy "csak dugni akar az illető, és mindenkinek ugyanezt mondja". Úgyis csak ezt a mentalitást pártoljátok, jól mutatja ezt az is, hogy milyen válaszokat pontoztok fel... Mondjuk az itteniektől semmi nem meglepő.
2017. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!