Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit néztek meg először a nőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit néztek meg először a nőn?

Figyelt kérdés
Nálam ez attól függ honnan nézem.PL ha nekem háttal van akkor általában először a combját utána a seggét és utoljára a haját.A szembe van velem az arcát, szemét, mellét, és úgy az egész testét :)
2017. febr. 11. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit látok belőle. Ha rövidnadrágban van, a combját, lábszárát általában. De valamikor hosszúnadrágban is. De elvileg bárhol megnézhetem, szituációtól függ.
2017. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mindig az arcát... kivéve ha háttal áll
2017. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
A haját. Majd a szemét. Ha szemben van, akkor a körmét, és a fogait. Ezután jön a diszkrét intim területek ellenőrzése. :)
2017. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én a melleit... szerintem a férfiak jelentős része szintén de sokuk még itt is túljátsza a gentlemant
2017. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az arcát, aztán a fenekét, lábait, járását.
2017. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A szeméremdombját...
2017. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Attol fúgg mi en van leginkabb a cicanacis csajok tevepatajat szoktam nézni na onnantól ki van zárva nálam egy csaj mint barátnő de megd...ám azért. Ha normal öltözékben van akkor az arcát haját szemét ha ez megfog haladok lejebb és az összkép a döntő
2017. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Arc
2017. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A szemeit
2017. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csecsét
2017. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!