Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült hogy van barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy van barátnője?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve ismerek egy pasit , akivel tavaly nyáron együtt is nyaraltunk, flörtölgettünk de semmi más nem történt. Most valakitől megtudtam , hogy lassan egy éve van csaja... Én pedig konkrétan majdnem elcsábítottam , úgy hogy egy szóval nem mondta ,hogy van barátnője. Annyira szégyellem magam , viszont szomorú is vagyok , hogy a nekem tetsző férfi már foglalt /illetve lehet ,hogy akkor is foglalt volt ,amikor flörtöltünk.. Gondolom akkor felejtsem el őt ugye? 20/L
2017. febr. 11. 16:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és szerintetek miért nem szólt nekem , vagy akkor miért flörtölt velem ő is?
2017. febr. 11. 16:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, bár nem szép dolog flörtölni mással, ha párkapcsolata van az illetőnek, de az még nem megcsalás. Tehát semmi olyat nem tett, amivel a párkapcsolatát befolyásolná. Meg aztán lehet, hogy olyan típusú pasi, aki szereti, ha körülrajongják, tetszik neki, imponál, ettől jobban érzi magát, de ennyi. És te valószínűleg ennyi voltál neki.

Szóval felejtsd őt el!

2017. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mert meg akart dugni.
2017. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, lassan egy éve van barátnője és tavaly nyáron nyaraltatok együtt. Akkor pár hónapos volt a kapcsolata. Lehet, nem volt még biztos benne, hogy tartós lesz a dolog. Ha képbe került más lány -- Te -- flörtölt veled. Téged nem vigasztal, de ha a másik lánnyal mégsem lett volna tartós a kapcsolat, lehet, hogy Te lettél volna a befutó.

Ha úgy látszik, hogy jól megvannak a barátnőjével, akkor jobban jársz, ha más fiú után nézel. Ha mégsem látszik stabilnak és bejön a srác, akkor légy a közelben.

2017. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem szólt,mert meg akart dugni,ne legyél naív!
2017. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!