Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár órája történt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár órája történt, hogy a barátnőm dühösen hazajött és elkezdett ordibálni meg csapkodni. Mint kiderült, az egyik barátnője "látott engem" egy másik lánnyal ma délben a szegedi Dóm téren. Engem?

Figyelt kérdés

Na mármost én pesti vagyok és itt is dolgozom, logikátlan már a vád is, de ő hajthatatlan. Biztos, hogy a liba összetévesztett valakivel.

Barátnőm azt mondta, pakoljak össze és soha többet nem akar látni. A kulcsokat is adjam majd be a szomszéd néninek. Összeraktam a cuccaimat, de a notebookomon épp BIOS frissítést végzek és félek áramtalanítani. Valami tanács?



2016. febr. 3. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire tart és ilyen hülye akkor tényleg pakolj össze, küldd el a qrva anyjába és gyere el.
2016. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Igaza van az elsőnek!

Amúgy látom, hogy már nem is az eset foglalkoztat igazán, hanem a géped.

Jó taktika egyből mással foglalkozni. ;)

Ha menni kell, akkor menni kell.

Áramtalaníts és indulás, ha viszont van lehetőség, akkor várd meg és indíts el onnan.

Nyugi haver, van még nő a világon! :)

2016. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

BIOS frissítés közben elég veszélyes áramtalanítani, de adott esetben el lehet vinni szaküzletbe ha probléma lesz, csak az drága.


22/L

2016. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Biztos 3-as? Nem megy végelegesen tönkre?

Azt nem élném túl, mert már 58-as szintű Paladin vagyok a kedvenc MMORPG-ben és úgy érzem összeomlanék, ha elveszíteném...

2016. febr. 3. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy bios frissités max 5 perc, várd meg azt lépjél le és vissza se nézz!!!

Van egy olyan sejtésem, hogy egy tuti kis átverés áldozata lettél, és kellett egy indok hogy kirakják a szűrödet. Sajnálom....

2016. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Don't feed the troll!
2016. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4: az ilyesmik nem online mennek? mármint, gondolom a szervert megveszed meg minden, de alapvetően olyan gépről, ahol rajta van a játék maga, csak jelszóval beléphtetsz és folytathatod a játékot ahol abbahagytad, nem gépen rögzíti. vagy tévedek?
2016. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nehéz elhinni hogy ha tényleg nem jártál Szegeden, akkor képtelen vagy tisztázni magad percek alatt egy ilyen abszurd vád alól.

Egyébként meg nem lenne semmi baja a karakterednek te butus, még akkor sem ha tönkremenne az alaplap (vagy akármi a gépedben).

2016. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Talán tiszteld egy kicsit jobban a nőket....
2016. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1es: Amúgy mért kéne elküldeni a csajt a francba?
2016. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!