Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ismerkedett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedett már veletek leszbikus lány?

Figyelt kérdés

Előfordult már, hogy leszbikus lány akart veled ismerkedni?

Kínos volt a helyzet?

Miből jöttél rá, hogy leszbi?



2017. febr. 11. 18:00
 1/4 anonim válasza:
100%

Ahaaaaaa!Eleinte igazából borzalmasan kínos volt.Irodai megbeszélés után megittunk egy kávét, azalatt a 20perc alatt acélbiztosan levontam a következtetést hogy leszbikus! Ahogy beszélt, az hogy túl közvetlen volt, hogy akkor is éreztem hogy bámul rám amikor Oda se néztem, hogy érdeklődött affelöl hogy mit szeretek csinálni a barátaimmal hogy a párommal megvagyunk e.Aztán mondtam neki hogy egyedülálló vagyok, akkor meg mosolyogott rám és megjegyezte olyan cinukusan hogy "tudod ki hiszi ezt el",de közben olyan furán végig is nézett rajtam.

Utána hazavittem mert néhány kmre lakik tőlem és megkérdezte hogy nincs E kedvem beszélgetni még esetleg legközelebb egy mozi után, rábólintottam, 2nappal később meg is történt.A randi után egyszer a kocsiban,egyszer a lakásomon.Valamiért abban a 2órában eszméletlenül izgató volt az egész.

Azóta nem, de ugyanúgy beszélgetünk..

2017. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, többször is :D vonzom őket :D (de nem zavar:D)

az elsőnél elmondta

a többi az ilyen buli szintű volt. egyszer pl alámnyúlt egy csaj. majdnem megütöttem, azt hittem szegényre, hogy fiú, mert háttal voltam neki :D

2017. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna nem pedíg örülnék neki. 22/Bi/L
2017. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, bár nekem beletelt egy időbe, mire leesett. Érdekes is volt, meg valahol izgalmas is, nem volt taszító...
2017. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!