Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan pasik akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan pasik akik öltönyt viselnek, penzesnek akarnak kinezni, kozbe meg kb az az egy ruhajuk van? Nem is gazdagok csak annak mutatjak magukat?

Figyelt kérdés
Lanyok,talalkoztatok mar ilyennel?
2017. febr. 12. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki pénzesnek akar kinézni, az általában (!) vagy újgazdag, vagy nem pénzes.
2017. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ja, vannak ilyen majmok.


Kb mint a munkatársam. Audival jár, de otthon lakik a szüleivel, és 200Ft-nál többet nem tankol egyszerre a kocsiba. A hónap első felében jár autóval, utána buszozik.. mondván "pihentetni kell az autót"

2017. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen max társkereső oldalakon van. Ahol felveszik az egyetlen öltönyüket és abban fotózkodnak..stb.Egyébként pedig egy öltöny még nem tesz gazdaggá és, aki gazdga sem feltétlenül hord öltönyt. Akinek nicns pénze az a legtöbb esetben nem fog kiadni rengeteg pénzt egy szett nagyon drága, márkás ruhára csak azért, hogy azt hordja csak. Felnőtt emberek töbségének ennél több esze van, jobban megbecsüli a pénz érétkét. De egy-két ilyen bolond azért biztos akad.
2017. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a többség igen,csak azt nem értem ha sikerül is nőt felszedni,ez úgyis hamar kiderül.
2017. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
2-es. Légyszíves kérdezzd meg a kollégákat és írd meg privátban, hol lehet olyan audit venni amibe 200-ért tankolva lehet dolgozni járni.
2017. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Instant égés lesz belőle.

Nem a ruhán múlik, hogy valaki pénzesnek tűnik. Főleg öltöny esetén van hatalmas különbség az olcsó konfekció, a drága márkás és a méregdrága méretre szabott között. Már első ránézésre is.

Ezen kívül az öltönyt tudni kell viselni. Sok pasi baromi idétlen benne, egyszer nézz körül egy esküvőn pl. Azonnal ki lehet szúrni, ki nem hord ilyet szinte soha.


A pénzes pasira hajtó pichák nem azért keresnek ilyet, mert bejön neki az öltöny. ;)

Hanem mert meghívja koktélokra, kap tőle drága ajándékokat, kocsival viszi a popóját mindenhová, és nem a Balcsira viszi le utószezonban egy kempingbe. ;)

Ott bukott a mutatvány, hogy nem tudja a csajt meghívni pár italra, mert az ilyen csaj nem egy light kólát kér.


Gazdag a sok-sok pénztől lesz valaki. Hihetetlen, ugye?

Viszont a gazdag pasi azt is tudja, hogy kell pénzzel csajozni, és kinél jön ez be. Hiába vinne le magával egy elit helyre 250 ezret egy ilyen csóringer, abból nő nem lesz. Viszont húsz percen belül pénze se lenne.


Azt meg én nem értem, hogy minek akár egy csóró pasi olyan csajt, akinek pénzes pasi kell?? Ennyire nem lehet ostoba.

2017. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rám sokan ezt mondják. Viszont nekem nem azért vannak elegáns ruháim mert gazdagnak akarok tünni vagy csajozni szeretnék, hanem mert apám/nagyapám erre neveltek. Nekik az volt a felfogásuk, hogy egy férfi mindig legyen elegáns, jólöltözött bárhogy is áll anyagilag. Nagyapám volt a legelegánsabb ember akit ismertem, mint aki egy olasz katalógusból lépett ki, annak ellenére hogy egyszerű melós volt (munkában persze nem úgy volt) Öt soha nem láttam melegítőben, rövidnadrágban pl

Én is melós vagyok, de ha veszek valamit akkor abból minőségit. Egy téli, egy tavaszi kabátom van, 3 nadrágom, 3 cipőm, 5 ingem, egy szett öltönyöm/nadrágom, 2 sportzakóm. Hétköznapokon ugyan egy cipőben járok évszakonként de az ingeket-zakókat kiegészítőkkel úgy variálom, hogy soha ne legyek ugyanolyan. Mind márkásabb holmi (nem luxus) ezért sokan alapból a stílusom miatt gazdagnak hisznek, aztán fújolnak amikor látnak beülni a 25 éves Suzukiba. A hátam mögött mondják, hogy én mit játszom a gazdagot. Kb mindenki azt hiszi, hogy középvezető irodista vagyok a kiállásom, stílusom miatt. Közben meg minimált keresek :D szokott ebből vicces szituáció lenni, például amikor befektetési tanácsadók nyalnak nekem, lassan adagolják a portékájukat, hogy lassan a nemlétező pénzemet nekik adjam. Pedig csak meg kéne kérdezniük és megmondanám hogy melós vagyok (soha nem állítok mást)

Vagy a csajok akik jópofiznak, mosolyogva köszönnek előre, flörtölnek, aztán amikor meglátnak a verdámmal onnantól nem is viszonozzák a köszönésemet, elfordulnak, levegőnek néznek (nem zavar mert a helyén kezelem őket, tudom mire mennének)

2017. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem öltönyt, de amúgy ja, ismerek egy ilyen nyomingert, sofőrként dolgozik, nincs se végzettsége, se szorgalma, se esze semmire, se ambíciója, 150 ezret keres, az anyjával lakik, se saját lakása, se saját kocsija, semmije nincs, de mégis azt a sz**r nulla fizuját is 40 ezer forintos Thor Steiner gatyákra költi, mert a féreg szkinhedek között az a menő, aztán meg párizsit zsömlét eszik egész hónapban.

Kib**szott nevetséges :D

2017. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!