Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok megvesznek azokért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok megvesznek azokért a fiúkért, akik kisportolt testűek/gazdagok?

Figyelt kérdés

úgy vettem észre ennél a két tulajdonságnál nagyobb ütőkártyával nem rendelkezhet egy férfi.a legszebb csajok vagy kigyúrt vagy pénzes pasival mászkálnak.

a jóképűség,intelligencia,humor az átlag csajoknál lehet nyerő.valójában ők is izmos vagy pénzes csávóra vágynak,de látva a konkurenciát,inkább lejjebb engedik az igényeiket,amolyan "ha nincs ló,jó a szamár" elv alapján.

az olyan fiúkat persze,akik nem gazdagok,nem kigyúrtak,nem jóképűek,kinevetik és próbálják megszégyeníteni.


2014. máj. 24. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom
2014. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább a kisportolt test. És nem vagyok a legszebb :D
2014. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja de tudom: Nem vesznek meg ezekért az idiótákért. Akik megvesznek ezekért, azokat én nem nevezném lánynak.
2014. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a ribizlik vannak odaértük, az igazi lányok nem
2014. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez van Kérdező a mai világban,semmit nem tudsz vele kezdeni.Ezt szereti a nők többsége,én már beletörődök lassan,hogy az örök magány vár rám,hiába szeretnék barátnőt... :/

22/F

2014. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, ahogy a kérdező leírta.
2014. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És most kérdező azt várod, hogy mindenki egyetértésben legyen veled? Még jó, hogy leszbikus vagyok és nem kell ennyi nyafogós kisfiúval bajlódni. Nekem valahogy mindig van barátnőm és nőként is tudok szerezni, szép, dekoratív lányokat. Na erre varrjál gombot.
2014. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze csak azért egy pasival mert ilyen. De volt már, hogy egyhez annyira vonzódtam, hogy szeretők voltunk.

Mikor mondtam, hogy nekem ennél több kell a járáshoz akkor rájött, hogy én se kellek neki mert nem lehet befolyásolni.

Gondolom ez sértette az egóját de hát ez van...

2014. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!