Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem lehet szeretni? Rettegek és nem értem, miért?

Figyelt kérdés
Régebben voltak kapcsoaltaim mármint 16-20 éves koromig. Ebbe bele esett egy 3 éves kapcsolat ahol a srác nagyon rosszul bánt velem,én nagyon szerlems voltam belé,de annyira tönkretett a dolog ahogy bánt velem lelkileg,hogy tudatosan nem kerestem utána a férfiakat 3 évig. Közben volt olyan,hogy ismerkedtem sőt nekem nagyon szimpatikus volt nem egy srác,de végül soha nem lett belőlük semmi.Kihátráltak. Ez alat az idő alatt lett egy haverom,egy fiú aki nagyon össze akart velem jönni,de én hárítottam évekig,és nagyon jó barátok lettünk. Végül úgy voltam vele,hogy nem fogok még egy iylen srácot találni mint ő és kezdtem én is másként nézni rá,összejöttünk erre 2 hónap múlva mondta,hogy nem szerlmes belém,pedig ő azt hitte,hogy tökéletes leszek,de most már tudja,hogy csak barátnak vagyok jó. Annyira padlóra küldött most ez, és nem tudok másra gonodlni csak arra,hogy engem nem lehet szeretni,valami baj van velem. Pedig én már nagyon megkedveltem mondhatni szerlmes is lettem belé,de ha egy ilyen ember aki tökéletesen ismert ,nagyon vágyott rám egy olyan is azt mondja,hogy nem akar vleem lenni akkor ki??
2017. febr. 12. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ő nem tud, az nem jeleni azt, hogy más sem fog.

Lehet a túl sok várakozás alatt a fejében/fantáziájában nagyon túldimenzionálta a dolgot és végül a valóság nem az ő elképzelése szerint alakult. Én mondjuk ezért nem értem azokat, akik képesek rajongásig fokozni a dolgot: a másik is csak ember, a saját hibáival és az egekig felmagasztalásnak vagy piedesztálra helyezésnek csalódás is lehet (szokott lenni) a vége.


Persze lehet rajtad is múlott, de annak a megítélésehez ez kevés, mert nem ismerünk.


30F

2017. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!