Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelenleg kiszemelted?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelenleg kiszemelted? Hogyan alakulnak a dolgok? Mit szoktál tenni, hogy biztos legyél a dolgodba?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Van kiszemeltem.Szerintem eddig egész jól alakulnak a dolgog. Ahogy látom neki is szimpi vagyok. Megy a flört ezerrel,meg a szivatás,de egyenlőre ennyi. Következőleg szerintem én fogok lépni felé,aztán max felsülök.
2017. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van kiszemeltem, szokott keresni, de most épp nem ír vissza. :(

L

2017. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2! Rá sem merek kérdezni ki az.

Mindenkinek sok sikert! A bátraknak duplán! ;) Az a helyzet, hogy "öreg vagyok én már az ilyesmihez" ! Nem tudom felvenni,'16-'17 ritmusát,de lehet nem is akarom.. :/ :D

2017. febr. 12. 22:47
 4/6 A legrosszabb ***** válasza:
Nincs. Munkahelyen szoktam bohóckodni néhány csajjal, és ennyi. Nem szoktam idegen nőktől egy köszönésbe, vagy egy mosolyba belelátni semmi extrát, hogy kezdeményezésre sarkalljon.
2017. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elhívtam múlt héten egy randira, rá egy nappal előtte le mondta. Az ilyen nőktől frászt kapok. Döntésképtelenek
2017. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5, a srác, akivel most kavarok november óta randira akar hívni, de még most se jutottunk odáig, mert döntésképtelen :D jobban mondva egyszer megbeszéltük, hogy két ünnep között találkozunk, aztán másfél hétig nem tudtam elérni. Utána úgy viselkedett velem mintha nem akarna tőlem semmit, most meg megint akar tőlem valamit. Ki érti ezt? 😃
2017. febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!