Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Unom a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Unom a barátom?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal, de úgy érzem már nem szeretem úgy, mint régen.

Tudom, hogy ő tökéletes nekem, mindent meg tudunk beszélni, nagyon szeret és figyel rám. Rengeteget vagyunk együtt, és egy ideje azt érzem hogy nem érzek már úgy, kissé ellaposodott a kapcsolatunk szerintem.

Már neki is említettem pár napja, hogy már nem érzek úgy mint az elején, úgy érzem hogy ő sokkal-sokkal jobban szeret, mint ő engem. Rosszul esett neki, de azt mondta hogy majd biztos elmúlik nálam ez az érzés.

De nem változik semmi, mintha csak rosszabb lenne.. Az előző kapcsolataimban ennyi idő után még hatalmas szerelemben voltam, nála pedig valahogy nem érzek így. Pedig őt is nagyon szerettem az elején, aztán egyre jobban elmúlt az a "lángoló" érzés.


Szeretem, hiányzik is ha nincs velem, de félek hogy teljesen ki fognak hűlni az érzéseim.. Mit tegyek?


19/L



2017. febr. 12. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Dobjátok fel a kapcsolatot pár színes programmal!

menjetek el étterembe, kirándulni, fürdőbe vagy utazzatok el kettesben valahova pár napra (akár külföldre is), esetleg kezdjetek el közösen egy hobbit. Ha ezután se érzed úgy, hogy jobb lenne, szerintem szakítsatok. Általában ezek a kis kiruccanások feldobják a kapcsolatot.

2017. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sokkal-sokkal jobban szeret, mint én őt.*


Bocsánat az elírásért, már késő van. :D

2017. febr. 12. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kívánja már a nunid. :( Ez van. Váljatok el békében.
2017. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Hagyd ott és keress valami srácot, aki semmibe vesz. Ő jól jár, mert nem lesz átverve és nem pazarolja el az időt rád. Te meg rájössz, hogy azt szereted, ha kihasználnak.
2017. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs meg a kellő vágy, szenvedély, sóvárgás és valószínűleg a szeretet sem. Időben szakíts!
2017. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem nem tart örökké. Átalakul szeretetté/kötődéssé.

Mellesleg a hormonjaid is beleszólhatnak ebbe. Nálam pl a ciklusomban mindig van pár nap amikor kevésbé kívánom a párom, kevésbé hiányzik stb..

de ha nem tudod elképzelni magad nélküle akkor semmiképp se hagyd ott. Próbáld elfogadni ami van, ne agyald túl. Aztán ha még 4 hónap múlva is ez a gond vagy rosszabb akkor gondolkozz el a szakításon

2017. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Itt azért többen elfelejtik, hogy miből is áll a tartós kapcsolat. Mindenki azt várja, hogy évekig tartó, hosszú, parázsló szerelem legyen két fél között. Elárulom, hogy nem így lesz, ha szeretitek és teljesen megismertétek egymást, az a normális. Inkább megszokásnak nevezném, mint unalmasnak. Csak hát a mai emberek többsége képtelen tartós kapcsolatot kialakítani, mert azt sem tudják mi fán is terem. Sok kapcsolat éppen ezért megy gallyra, mert elmúlik a lángoló érzés... A szerelem nem tart örökké, de a szeretet igen.
2017. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Célozgass rá, hogy az nagyon felhúzna, ha más csajokkal kavarna. Hátha veszi a lapot és lesz végre egy kis izgalom a kapcsolatotokban.
2017. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A változás egy olyan dolog, aminek elég nehéz ellenállni.Ha úgy érzed nem vele van a helyed, akkor gyávaságból még vele maradhatsz, amíg fel nem perzselődik a talaj alattad.
2017. febr. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!