Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek volt már ilyenbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már ilyenbe részetek? Van egy fiu barátom, akivel mindig össze veszünk és már ugy unom h mindig csak én keresem fel, tuddnilik ez a barátság több annál, már volt petting is, de amikor össze veszünk beszél másokkl is még gyerekekkel is.

Figyelt kérdés
És amikor kibékülünk azt mondja hogy én vagyok az a lány akit szeret,meg még is féltékeny vagyok még gyerekekre is .Velük elbeszélget még álltalános dolgokrol is de engem leszid,meg hazudik,mondom Neki h akkor feküdjön le velük mutassa meg más a cicijét és erre meg még velem órdit.Amikor találkozunk alig sétálunk szinte csak csokolozunk,meg pettingelünk,jók nem arrol van szó ,de jo lenne más program is,mint pl biciklizés,sétálás,de erre a válasz van elég barátja.Neki nem kell több .B

#szerelem #barátság extrákkl #barátság.vonzlom
2015. ápr. 23. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Wtf
2015. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval,van egy fiu akivel több vagyunk egy barátságnál,de álltalába én keresem,de amikor nem keresem azt mondja hogy nem is gondol rám,de amikor együtt vagyunk azt mondja én vagyok az a lány.de most is olyanokat,mondott ma is.hogy büdös k rva ,hörcsög fejü,hazug r banc,te sem vagy külömb a többinél,mert össze vesztünk ,mert hogy hazudtam,neki a multammal kapcsolatban,de én biztos vagyok benne h még szüz vagok,ez miatt kezdödött a vita már több mint egy hete.én is olyan vagyok mint a többi nö a szemébe
2015. ápr. 23. 20:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg az tény hogy követtem el hibát,nem egyet,nem kettöt én is kis naiv voltam ,még most is az vagyok de azt hiszem tanultam, igaz hogy nem volt az én gyerek korom sem volt ,meg tini korom sem ,szenvedtem is és engem hibáztat
2015. ápr. 23. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye p*cs,találsz jobbat.
2015. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!