Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jobban megnyiltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jobban megnyiltok egy lánynak mint a többinek akkor az miért van?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre egyértelműen nem lehet válaszolni, mindenkinek más a személyisége. Lehet, hogy tetszel neki, és közelebb akar kerülni hozzád, személyes témákkal. (Gondolom ezt reméled.) Viszont lehet, hogy éppen ellenkezőleg, egyáltalán nem vonzódik hozzád, és csak barátnak tekint, ezért bízik meg benned jobban.
2017. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bízom benne, és lehet még tetszik is. Viszont itt a lelki bizalom a legfontosabb. 23/f
2017. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzi, megbízhat benned, odafigyelsz rá. Ez sajnos még nem előszobája a szerelemnek, bár ebben hittem én is.
2017. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Két olyan lány barátom is van, akiknek viszonylag rövid idő után meg tudtam nyílni. Bizalomérzés, kölcsönösség (azaz ők sem féltek nekem beszélni a gondolataikról, érzéseikről) eléggé sokat segített.
2017. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert szeretném, ha érezné, hogy különlegesen megbízom benne.
2017. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy tetszem neki már volt csók is
2017. febr. 12. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés? Innentől teljesen egyértelmű a dolog.
2017. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A legrosszabb ***** válasza:
Nem biztos, hogy akarunk tőle bármit is. Vannak nekünk is érzékenyebb pillanataink, de előfordul, hogy valakinek csak egyszerűen ki szeretnénk panaszkodni magunkat mindenféle frontális/hátsó szándék nélkül.
2017. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!