Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akkor leszek nagy csávó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akkor leszek nagy csávó ha minél több csajt megdöntök, hanem akkor, ha ellen fogok tudni állni az összes többinek, egyetlen egy miatt, és az te vagy! Mi a véleményetek, küldjem el ezt annak a csajnak aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
tudja hogy akarok tőle valamit,nem utalt arra hogy hagyjam békén.már volt pár humoros,romantikus sms-ek is,szóval nem ez lenne az első.
2011. ápr. 12. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok, de én felnőtt nőként frászt kapnék egy ilyentől. Ha ő olyan típus akkor nyugodtan.
2011. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
??? hát ez elég furi
2011. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem inkább olyan beképzelt szöveg lenne,még ha vmilyen szinten igaz is.Én a helyedben inkább elhívnám randira és ott dumálnék vele,mert az hitelesebb.
2011. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyen nyálas dumát. Nem kellenek a drámai, nagy szavak, meg ígéretek. Vidd el moziba, vegyél neki virágot, az romantikus.

Ez inkább nevetséges.

2011. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel magad alatt vágod a fát.

Akkor leszel nagy csávó, ha ellenállsz?

Ennek alapnak kellene lennie szerintem.

2011. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..igazatok van.Élőben sokkal jobban értékeli egy csaj szerintem ha őszintén beszél a fiú az érzéseiről,mint neten vagy sms-en keresztül.Ha találkozunk veszek neki egy milka csokit,vörös rózsát nem akarok,mert az már igen gyanús lenne szerintem.
2011. ápr. 12. 11:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem igaz. Ne nagy csávó akarj lenni hanem boldog!
2011. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán tetszik. Ha az ember szerelmes, nem kellene nagy dolognak lenni, hogy ellenálljon a "megdönthető" lányoknak, alapból nem is kellene, hogy érdekeljék és "nagy csávó" sem nagyon jön be.

Kicsit úgy hangzik, hogy: lásd, kivel van dolgod, megemberelem magam és amíg együtt vagyunk ellenállok annak a kényszernek, hogy ne dugjak meg mindent, ami él és mozog. :D

2011. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a szituációt úgy tudom elképzelni, hogy a butácska fiú ül a butácska barátnőjével a padon és azt mondja "Nem akkor leszek nagy csávó, ha minden szembejövőt megdugok, hanem ha ellen tudok állni az összesnek egy miatt" a butácska lány meg csak néz, és a butácska fiú még belöki "ÉS AZ TE VAGY".

Nem az igazi :)

2011. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!