Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, engedjétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, engedjétek el a fantáziátokat és gondolkodjatok, hogy mit kérnétek valentin napra a milliomos párotoktól?

Figyelt kérdés
Ruha,kocsi,ékszer?Ne legyetek szényenlősek!

2017. febr. 13. 07:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
35%
Én a milliomos barátomtól tavaly egy szál rózsát kaptam, valószínűleg idén is, és nagyon fogok neki örülni! :)
2017. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Lakás/ház. Ott ahol én szeretném.
2017. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó nagy pizzát, sok sajttal.
2017. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szánjon rám többet a drága idejéből függetlenül az igazgatósági üléstől meg a tőzsdeárfolyamoktól.
2017. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Sunshinedoll ***** válasza:
Valami jó kiegészítőt, cipőt, táskát, órát vagy napszemüveget. Ékszereket nem szeretem, ruhára meg nem költenék sokat.
2017. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Valami nagyon extra, de finom vacsorát, ami nem feltétlenül puccos.

Aztán nyilván szép lakása lenne, oda felmenni, az erkélyről kilátást nézni valami jó borral, elszívni valamit és szeretkezni, aztán addig aludni, amíg magunktól fel nem ébredünk, utána közös reggeli.

2017. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
40%
Latszik, h az itt valaszolo csajoknak nem volt meg gazdag pasijuk. Meg fantazialbi se tudnak igazi fenyuzesrol.
2017. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, nem tudom mehalni hogy írják!! Bocsi.

Lányok nem is vagytok telhetetlenek, mindenki forró egyutlet, kettesben töltött napokat és éjszakát , rózsát szeretne. Ez szép :) örülök neki.

Azt hittem hogy kihaltak az ilyen lányok, nők!!:)

Senki nem szeretne autót , ékszert ......

Én ékszert vettem neki :) mikor volt , meg megvolt. :(

2017. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!