Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 körüli hölgyek, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 körüli hölgyek, akik már nagyon vágynának egy gyermekre, viszont még párjuk sincs, mit éreztek?

Figyelt kérdés
Reménykedtek még, hogy összejöhet vagy már kezdtek lemondani a dologról?

2017. febr. 13. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem késő, és ne aggodj, össze fog jönni. Írj privátot , ha tanácsot szeretnél. 30F
2017. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Férfiként kérdezem, kíváncsi vagyok, az érintett hölgyek hogy élik meg ezt a helyzetet. Mert ugye vannak statisztikák, melyek szerint a nők egy bizonyos százaléka gyermek nélkül éli le az életét.
2017. febr. 13. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Függ az életviteltől, anyagai hattér stb. Sok nő van, aki egyedül neveli a gyerekét, mert bár jo anya, de rossz feleség.
2017. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Aki annyira nagyon vágyik gyerekre annak eddire már van,akinek meg nincs az nem is vágyik rá,mert akkor már lett volna.Mindenkinek joga van úgy dönteni ahogy akar,úgyhogy ezt a kérdést kár feszegetni.
2017. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, Te vagy nagyon sötét vagy, vagy nagyon naív.
2017. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Hiába pontozol le, meg töröltetsz, nyuszika, csak az derül ki, hogy igazam van. Azt hiszed, ír majd ide ilyen nő, te szépen számonkérheted, hogy "sokat válogattál, riibanc, így jártál", aztán elkezdesz neki udvarolgatni, mert neked csak ez jut. Töröld ezt is. Leírom újra. Nincs életem.
2017. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Mellesleg neked van gyereked? Vagy csak ennyire érdekelnek a khm, statisztikák?
2017. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó neked mi bajod? Van itt egy kérdés, ha nem érint, menj tovább.
2017. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 35. szulinapomon 1 honapja jartam egy sraccal. A kovetkezon mar feleseg voltam, es 2 honapos volt a kisfiunk.
2017. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocsi 5-ös,de te vagy az 5-ös ,te saját magadról írsz :D
2017. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!