Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a művészemberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a művészemberek, akik átlagosabb személyiségű emberrel vannak együtt, vágynának hozzájuk hasonlo partnerre? Vagy kielégiti őket a saját világuk és esetleg az alkototársaik?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy erted azt, hogy atlagosabb? En muvesz lelek vagyok, eleg sokretu kreativitassal, rajzon, festesen kivul a kezmuveskedes is erdekel es nagyon sok idomet ra is szanom. Mikozben a parom meg mernok, tehat total mas vilag, a szamok erdeklik, meg a logika. Megis tokeletesen megertjuk egymast es o a masik felem. En eppen, hogy azt erzem, kiegeszitjuk egymast. En almodozo vagyok, o pedig tervezo tipus. En nelkule tulzottan elrugaszkodott eletet elnek, mig o nelkulem abszolut foldhozragadt lenne. Teljesen jol megertjuk egymast, nagyon jokat beszelgetunk, mert mind a kettonk szamara erdekes az, hogy egy adott temat a masik mennyire mashogy lat. En egyaltalan nem vagyok egy hasonlo erdeklodesu emberre, mint en. Soha nem cserelnem le ot muveszlelekre, vagy ha elhagynank egymast, soha nem kezdenek muveszlelekkel. 2 teljesen egyforma ember kozott hol lenne a masik irant erzett csodalat? Ha o ugyan azt tudna letenni az asztalra, amit en, akkor mitol ereznem azt, hogy bizonyos dolgokra nelkule en nem lennek kepes? Mi igy vagyunk eg tokeletes vallalkozas, hogy van egy krativ asszisztens a haznal, meg egy logisztikai szakerto :)
2016. márc. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kielégíti őket a saját világuk és maga az alkotás. Művész léleknek tartom magam és alkotok is, de mindent megad a jelenlegi párom, aki nem művész, eszembe nem jutna, hogy ez baj lenne, ő informatikus, ugyanúgy felnézek rá, mintha festő lenne. Ez gy képesség, amivel a művész emberek rendelkeznek, de figyeld meg a történelem során is, nem biztos, hogy művész művész mellett köt ki.N
2016. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én verseket írok, természetjáró vagyok, mindenki szerint csodabogár, párom személyi edző és rendszergazda, úgymond "átlag", véletlenül se cserélném le egy hozzám hasonlóra, számomra nem átlagos.N
2016. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerős házaspár, lassan 30 éve vannak együtt. A férfi igazi művészember, a felesége pedig földhözragadtabb, gyakorlatiasabb. Egyszer a férfi elmondta, hogy ő a felesége nélkül életképtelen lenne, ő tartja a "földön", nélküle "elszállna".
2016. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját példámat mondom el. Erősen introvertált művészember vagyok, ráadásul borzalmasan érzékeny. Egyedül élek, csak dolgozni járok el és a boltba, valamint az edzőterembe. Egy extrovertált ember társaságában úgy érzem, hogy megfulladok. Művész pasival nem kezdenék mert nagy része kicsapongó életet él, amit nem tolerálok. Általában a tudósokkal vagy a kockákkal szoktam meglenni.
2016. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!