Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kapcsolat tökéletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kapcsolat tökéletesen működik egy 3. fél nem teheti tönkre?

Figyelt kérdés
Ha minden rendben van a kapcsolatoddal, alig veszekedtek, sok a közös érdeklődés megvan a tisztelet, szeretet akkor hiába próbálkozik egy 3. fél az nem tudja tönkre vágni a kapcsolatot?

2017. febr. 13. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem hat
2017. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem a 3. fél teszi tönkre, hanem a másik kettő.
2017. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyet ideális kapcsolatnak nevezik, és sokak szerint ez ritka, mások szerint viszont létezik ilyen. Ahol egy 3. felbukkan, ott a kapcsolat már nem áll igazán erős lábakon.
2017. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki nem tud hűséges maradni, akkor a csillagokat is lehozhatod, akkor is félrelép.

Elég ok, hogy volt rá lehetősége.


Aki hűséges, az pedig egy kevésbé jó kapcsolatot sem rúg fel egy harmadikért, hanem javítani akar rajta.


Ezzel a süket dumával azok takaróznak, akik saját maguk mentegetik, hogy miért vesznek részt megcsalásban.

2017. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem a 3.- fél teszi tönkre, hanem az a fele a kapcsolatnak, aki enged a csábításnak és vissza kacsint!!
2017. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt már padlón párkapcsolatom, ahol igazából az is kérdéses volt, hogy együtt maradunk e. Hetekig alig beszéltünk, komoly krízis sorozat volt. Egy ismerősöm megneszelte és bepróbálkozott, csábító lehetőség is volt, de úgy gondoltam előbb vagy lezárom a mostanit, vagy rendbe teszem. Engem csaltak már meg, és szerintem ezt az érzést senkinek nem kéne átélnie, úgyhogy nálam elvből nincs ilyen.


Szóval szerintem harmadik fél kapcsolatot nem tud tönkretenni, ez egyéni gyengeség.

2017. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, miért a harmadikat szokás hibáztatni. Attól még nem hibás, ha szeretne ő is párt magának, vagy csak egy kis szexet. Neki is joga van hozzá, mit bárki másnak.
2017. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy egy harmadik tonkretegye, ahhoz az adott felnek engednie kell. Tehat kell valami folyamatos kontakt, ahol egyre kozelebb kerulnek egymashoz. Ilyet egyikunk sem enged be az eletebe. Mindkettonkkel probalnak flortolni, ismerkedni, es ugyanugy kapnak ra egy nagy nullat vagy rosszabb esetben abszolut semmi reakciot, igy esely sincs semmilyen harmadikra.
2017. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Én azt mondom, hogy a harmadik félnek úgy általában nincs köze a kapcsolat tönkretételéhez. Sőt, még csak a kapcsolat minőségéhez sem feltétlenül- bár tény, hosszú távon könnyebb hűségesnek maradni, ha a kapcsolatban minden rendben van. De attól még egyetértek azzal, aki azt mondja, ez egyéni gyengeség. Bár igaz, az ezzel kapcsolatos tapasztalataim nem biztos, hogy mérvadók, amikor eleve azt tervezed, hogy a következő találkozáskor megválsz a másiktól, mégis csak könnyebb gerincesnek maradni, hiszen ott van az, hogy jövő héten akkor már tiszta lappal lehet ugyanezt megcsinálni. Amikor mondjuk arról van szó, hogy xar a házasságod, de egyébként elválni sem szeretnél, mert már kényelmes, meg amúgy is, a gyerekek, szóval amikor nem olyan egyszerű szakítani/válni, akkor azért meg tudom érteni, ha inkább a kósza örömöket választja valaki, de ott sem a harmadik fél miatt van ez, hanem az az ember miatt, aki a kapcsolaton belül végül úgy döntött, hogy neki ez nem "elég" vagy "elég jó", és mégsem hajlandó ezen tisztességes utakon változtatni.
2017. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Tökéletesen működő kapcsolat nem létezik, aki azt hiszi, hogy az ő kapcsolata tökéletes, az egyszerűen ostoba.

Ebből következően a veszélye mindig fennáll, hogy akár egy harmadik fél, akár más ok miatt vége lesz.

Okos embernek ezért mindig van B terve.

2017. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!