Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha egy pasi szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha egy pasi szereti a barátnőjét/feleségét, de nem őt tartja a legszebb nőnek a földön?

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

van aki szerint igen, van aki szerint nem


23F

2017. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira baj/nem baj,mint ha a csaj szereti a barátját/férjét de nem őt tartja a legjóképűbb férfinek a világon.
2017. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván tudom hogy vannak nálam sokkal jóképűbb férfiak.

Ezért ha a párom azzal hízelegne hogy én vagyok a legjóképűbb a világon, valamelyest ugyan jólesne a "hízelgés", másrészt baromira nem hinném el hogy így gondolja.

Ugyanez fordítva is igaz. Tudja magáról, és én sem mondom neki hogy ő a legszebb az egész világon.

A dolog lényege, és sokkal fontosabb mint az ilyen apró hízelgések, hogy tudatában van annak, a világ legcsinosabb nőjéért sem hagynám ott őt.

És azt gondolom, ő sem cserélne le engem külsőségekért.

2017. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavar, ha objektíven nem engem lát a legszebb nőnek a földön, hiszen nekem is van önkritikám, és tükröm is:) Ha viszont szubjektíven nem engem tart a legvonzóbbnak önmaga számára, az már baj lenne. Ez szerintem hasonló ahhoz, hogy minden szülő számára a saját gyermeke a legszebb, noha tárgyilagosan nézve ez nyilván nincs így. Ettől még ő nagyon jó anya.
2017. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem baj
2017. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem baj, amig ezt nem koti a masik orrara. A parom biztosan latott mar nalam szebb not, de soha nem mondta es nem is ereztette, hogy nem en vagyok a legszebb :) Innentol kezdve nem erdekel, magaban miket allapit meg masok szepsegerol.
2017. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is akarnék szép illetve legszebb lenni!

-Valamikor kislányként szerettem volna szép szőke kislány lenni....

A párom számára egyedi vagyok.

Régen beszéltünk erről és van akinek ez nem tetszene de én bóknak vettem:

-"Nem cserélne el tíz gyönyörű nőre"

Elég neki az ,hogy kedves vagyok csinos és szereti a rengeteg szeplőm és a répavörös hajam.....

2017. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Már miért lenne baj? Szerintem minden férfi így van vele.

Imádom a feleségem, le nem cserélném semmi pénzért, szépnek is tartom, de tudom, hogy vannak nála szebb nők is, akiket meg is nézek, meg is állapítom hogy milyen szépek és valószínűleg milyen kibírhatatlanok lennének feleségnek.

2017. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as vagy ezzel nyugtatod magad? :D felre a tréfát mindig van szebb ujabb. Naés?
2017. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem baj,amíg bunkó módon az orra alá nem dörgöli,hogy a másik jobb.
2017. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!