Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne nyitnom felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne nyitnom felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járok és van 1-2 közös óránk is.Egyik órán egész sokszor egymásra néztünk de megszólítani nem mertem.Fbn ismerősöm és belikeoltam 1-2 képét hogy hátha ő is az enyémet mert akkor rámernék írni ha adna valami jelet hogy bejövök neki.Viszont beégni se akarok mivel van ugye közös óránk és nem akarok ciki helyzetbe kerülni hogy elkezdek vele ismerkedni aztán 'leoffol' és úgy kell egy órára járnom vele. 23/F
2017. febr. 15. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg! Ha nem jössz be neki, nem jössz be. Nincs abban semmi égő. Szerintem az égő, hogy ott ültük egymástól néhány méterre, mégis lájkolgatással próbálsz ismerkedni.
2017. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!