Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényemről kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemről kiderült, hogy régebben többször kur*ázott. Bennetek ez megváltoztatna valamit?

Figyelt kérdés

Most derült ki. Természetesen még előttem, és persze az ember nem ezzel kezdi az ismerkedést, de 4 éve együtt vagyunk és ez most valahogy lesokkolt, hogy nem tudtam. Én mélységesen elítélem ezt, de eddig téyleg sosem került elő a téma. Most is úgy, hogy kiakadtam, hogy egy ismerősünkről kiderült, én meg kibuktam, hogy ez mennyire szánalmas már. Ő meg ezen akadt ki, hogy miért tartom szánalmasnak.

És persze nem kellene érdekelnie, hogy előttem milyen életet élt, de most kicsit úgy érzem, hogy nem is ismerem, ha egy számomra ilyen undorító dolgot nem tudtam róla. Nem néztem volna ki belőle. Ennek 2 hete, hogy kiderült, és azóta nem is bírok vele lefeküdni, mert mindig eszembe jut, hogy egy ki tudja milyen prostival volt...tudom hülyeség, de kb úgy érzem, mintha megcsalt volna. És az én önbecsülésemnek sem esik jól.


Na most jól össze-vissza fogalmaztam, a baj, hogy nem is tudom összeszedettebben leírni, mi van bennem, a lényeg, hogy törést okozott bennem. Még ha tudom is ésszel, hogy nem feltétlenül kellene.


Ti hogy állnátok ehhez?



2017. febr. 15. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
55%

Mi mindent megbeszelunk. Igy nekem csak ez lenne a fura h nem mondta el. Lehet szegyellte...

De en kernek psr STD vizsgalatod :D

2017. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
90%

Megváltoztatna-e bennem valamit?

Őszintén szólva igen.


A kapcsolatotok eléggé megreccsent, ha már nem bírsz lefeküdni vele, nem egyszerű, de el kell döntened, hogy tudsz-e vele élni ezzel a tudattal vagy sem?

2017. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom azért nem egy útszéli fogatlan cigány drogos ribihez ment.

Ha ápolt lányokhoz ment, akkor szerintem rendben van. Az undorító, ha a csaj mellére 6an élveztek rá és a barátod azt a mellet nyalogatta. Vagy megcsókolta a csajt miköznem 6 féle sperma úszkált még a szájában.

De ha olyannal volt, aki rendes albérletben, ápoltan, tisztán fogadta, akkor az még úgy rendben van (bár nem hiszem, hogy minden vendég után ágyneműt cserélnének, és a pasid ne mások megszáradt váladékában fetrengett volna, és a csók itt is gyomorforgató dolog).

+ lehet, hogy nem mentek végig naponta 15-en a csajon, csak max 2-3 ember.

Szóval a minőség mondjuk nem mindegy.

Jah és a kapcsolatotok alatt ne csinálja.

26L

2017. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
64%

Leginkább arra kéne rájönnöd, hogy miért zavar ez téged annyira?

- higiénia? Mástól is összeszedhet bármit, ráadásul régen történt.

- feminizmus? Erre nem tudok mit mondani, nem értek egyet az elvakult feministákkal...

- a tudat, hogy nem mindent tudsz róla? Mindenkinek vannak titkai.

- az, hogy kiderült, nem olyan makulátlan, mint amilyennek képzelted? Senki sem tökéletes. Egy hosszútávú kapcsolatban meg kell tanulnunk megbocsátani a másik hibáit.

- az, hogy félreismerted? El kell döntened, hogy ez még belefér-e, vagy sem...

2017. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
67%
Simán gusztustalan, nekem nem kéne. A pasik bezzeg elég, ha annyit mondanak, nem kell nekik "agyonhasznált" nő, de ha nőként van bajod, hogy agyonhasznált nőket dugott, és ő is elhasználódott, hát minden vagy.
2017. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
61%
De most mi is ezzel a baj? Nem értem.
2017. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
50%

Mi baj van ezzel? Sajnos a férfiaknál előfordul hogy kell, mert nem egy kacsintás és ott a jelentkező sokasága mint a nők többségénél.


Nagyon kevés férfi nem próbálta ki, ezt megsúgom... És ennek mi is a köze az önbecsülésedhez? Mi a kapcsolat?

2017. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém is volt. Klubban, nem útszélről szedte fel. Az útszélről azért nálam más kategória. A szexklub nem zavar. Ismerek pár lányt aki ezt műveli így egy iciripicirit közelebb vagyok ehhez a világhoz, mint te, viszont ettől függetlenül: 1. Veled van. 2. Nem csalt meg Téged. 3. Őszinte volt. Felesleges ezen kattognod szerintem. 30/N
2017. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
52%
Éretlen vagy, azt kell mondjam. Ez ugyan olyan, mint ha egy exére lennél féltékeny, amiért anno szerette. Vagy amikor olyanért haragudnál rá, amit jóval előtted csinált.
2017. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
13%
Nagyot csalódnék, de szerencsére nem fogok. Az én párom ugyanúgy nem tartja ezt normálisnak, mint én. Arról fölösleges vitát nyitni, hogy ez most éretlenség vagy sem, gusztustalan-e, lúzerség, nem tudom milyen vádpontok vannak még, amiket egymás fejéhez lehet vágni, de ez mind nem is számít. Valaki elfogadja, valaki nem, fölösleges erről egymást győzködni. Szerencsére sem elfogadni, sem elítélni nem kötelező, mindenki tud találni hasonló világnézetű partnert.
2017. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!