Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Különösen peches sztorim után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különösen peches sztorim után nem tudom, hogyan érhetném el, hogy engem ugyanígy észrevegyen? 24/N

Figyelt kérdés

Jaj, emberek, olyan pechesen jártam, elmondom, szerintem el se fogjátok hinni. :P Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen komolyan van. Az elmúlt pár nap folyamán amíg történt, elég sokszor kaptam szó szerint a fejemhez, hogy hogy a fenébe lehet ez.

Szóval kezdjük ott hogy kiről van szó, nos egy férfiról. Ismerem őt, baráti körből. Régről ismerem, ne nem mindig tetszett nekem, ami amiatt is van, hogy sokat változott, sármos, vonzó lett. Meg volt is neki mindig valakije, bár komoly, hosszútávú kapcsolata még nem volt, ami zavarja. Na. Kiszedtem belőle, hogy ő legjobban úgy szere ismerkedni, hogy beszélget, barátkozik egy nővel aztán kialakul. Szóval nem ez a na durrbele randizzunk, ismerkedjünk, csókot de rögtön, hanem kivárja míg megszületnek a mély érzések.

Emiatt külön örültem annak, ami volt az elmúlt pár napban, ez pedig az, hogy a barátokkal kibéreltünk egy házikót a Káli-medencében, hogy túrázzunk, pihenjünk, stb. Külön örültem a programnak, hogy na pont kapóra is jön, hogy közelebb kerüljek hozzá, romantikus közelségbe.

Róla amúgy azt kell tudni, hogy ha az embereket pénzben lehetne mérni a párkeresési piacon, akkor ő nagyon drága portéka lenne, mert aranyember belsőre, és nagyon jóképű. :) Ellenben a szálásadó hibázott, kiadta egy embernek a házat a mi időnkre, és sokat el akart engedni ha úgy is megyünk hogy ott van az idegen, mert hogy az idegennek már felajánlotta ugyanezt és ő belement.

Hát, belépünk az ajtón, a pultnál áll egy lány, épp narancsokat facsart egy narancsfacsaró szerkentyűvel. Köszöntünk, kissé kínosnak hatott a szitu, aztán előmászott a pult mögül, hogy rendesen is köszönjön, és nagyon jó alakja volt, valahogy úgy nagyon arányos, darázsderék, minden olyan formás, szép vonalú. Magas volt egyébként eléggé, meg vékony, de közben szép homokóra alkat kisebb fajta mellel, de nagyobbal nem is nézett volna ki jól.

Nem sokkal indulás után ki is akartunk nézni a környékre, és a többiek elhívták, és ő jött is. Kérdeztek tőle ezt-azt, és kiderült hogy szingli. Nos, aki nekem tetszik, az attól kezdve csak vele beszélgetett egész úton. Dumáltak, nevetgéltek.

Visszamentünk, elszakadtak végre. Vacsora. Aztán társasjáték. Amikor a lány közénk ült, egészen pontosan megkért engem, üljek eggyel odébb a neki kitett üres székre, mert szeretni hogyishívják mellé ülni. Uhh, elképedtem, hirtelen azt sem tudtam mit mondjak, természetesen én akartam melléülni, illetve nem akartam hogy ő mellette foglaljon helyet, szóval duplán is maradni akartam, de nem tudtam mivel indokolhatnám amivel elutasítom a kérését úgy, hogy feltűnés nélküli és barátságos maradok. Hát, nem is kellett sokáig gondolkodnom, mert hogyishívják már mondta is, jó, majd segít a játékszabályokban. Úgyhogy átadtam a helyem, olyan volt mint a saját nyakunkra húzni a hóhérkötelet.

Másnap reggel mindenki sokáig húzta a lóbőrt, csak hogyishívják és én nem. Órákig elvoltunk, kajáltunk, dumáltunk, olvastunk, stb. Én örültem nagyon, sőt úgy éreztem, hatok is rá, próbáltam flörtölősre venni a figurát. Aztán felkeltek a többiek, csak az a lány volt a világ lustája, nem kelt fel. Aztán hogyishívják bement hozzá, hogy minden oké-e, meg akar-e velünk jönni egy hosszabb túrára, mert ha igen akkor muszáj felkelnie és ennie, hagytak neki rántottát. (Komolyan amúgy, itt megjegyzem, mindenki úgy kezelte a lányt mint a csemetéjét, nem csak hogyishívják járt a kedvében.) Hát kimászott a lány végre, benyomta és együtt indultunk el. Aznap is ragyogóan nézett ki. Megint egész út alatt hogyishívják csak vele foglalkozott.

Tovább nem részletezem az egyes napokat. Negyedik nap mikor elváltunk, címet cseréltek, mivel a lány is ott lakik ahol mi, Budapesten, és megbeszélték hogyishívjákkal, hogy akkor találkoznak a jövő héten.

Hazafele meg kérdezték őt, és azt felelte, nagyon tetszik neki, felsorolta sok pozitív tulajdonságát amiket érzékelt benne, meg hogy milyen jól néz ki.

Ezen a ponton már teljesen letettem róla, már nincs is szándékomban flörtölni el vagy ilyesmi.

De olyan pechem van, hihetetlen, a hülye szállásadó miatt. Meg amikor odébbültettek...! Fáj azért, mert tényleg nagyon bejön ő, nagyon jó pasinak tartom. :(


2017. febr. 16. 01:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a szállásadó miatt van peched, csak nem mertél lépni.
2017. febr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Meg volt is neki mindig valakije, bár komoly, hosszútávú kapcsolata még nem "


Ez már önmagában intő jel, repdes ide-oda.

2017. febr. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!