Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is közvetlenebbül viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is közvetlenebbül viselkedik ellenkező neműekkel, mint, ahogy azt a párjának elmondaná?

Figyelt kérdés

Régen nagyon féltékeny voltam, ami majdnem tönkre tette a kapcsolatunkat. Viszont én sem beszélgettem soha más férfiakkal, maximum ha nagyon muszáj volt. Viszont nagyon rosszul éreztem magam, mikor kiderült egy nőről, aki a párom szerint "senki", hogy igazából tök jó viszonyba vannak. Átverve éreztem magam. Veszekedtünk, megmondta hogy nem lesz több ilyen, de mégis lett. Szóval most már én is szóba merek állni pasikkal.

Arról tud a párom, hogy ezzel vagy azzal jóba vagyok, nem éri meglepetésként, viszont arról nem számolok be részletesen, ha valaki bókolt nekem, meghívott kávézni vagy sütizni, múltkor az egyik munkatársam megmasszírozta a hátam, ami talán zavaró látvány lett volna a páromnak, de se nekem se neki nem jelentett semmit, és ő más nőkkel is így viselkedik, akkor meg miért érezzem gáznak? Azt sem kötöm a barátom orrára, ha bejön egy pasi, nyilván nem fogom megcsalni, de tudom, hogy ő is megnézi a nőket.

Sokkal jobban elvagyok mióta nem tartjuk egymást olyan rövid pórázon, néha még is úgy érzem hogy rossz, amit csinálok. Vagy ez lenne a normális? Mindenki más is ezt csinálja?

23N


2017. febr. 16. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

más kultúrákban nem elfogadott dolog ennyire a férfi-női kapcsolat ilyen szinten, csak a párjukkal...

de ez nem az a kultúra...itt átöltözhetsz valaki előtt anélkül, hogy nép megkövezne, vagy megölelhetsz valakit barátságból...

a párodnak nem kell mindenről beszámolnod, elég ha tudjátok, hogy hol a határ amit még mindketten elfogadtok...


23F

2017. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, más hogy csinálja, de én nagyjából úgy, ahogy te, azzal a kitétellel, hogy ha már kettesben találkoznék (sütiznék, kávéznék) egy ellenkező neművel, akkor azt egész biztosan elmondanám a páromnak. A masszírozás pedig nekem már túl intim, ezt nem engedném egy "idegen" pasinak.

Szóval az én erkölcsi normáimon ezek a dolgok már túlmutatnak.


Elvi síkon már többször beszéltünk a párommal arról, hogy mindketten normálisnak tartjuk, ha egy ellenkező nemű megbirizgálja a fantáziánkat, amíg nem adunk teret a dolognak és nem lépünk a tettek mezejére. (Nekem a "randizás" már a tettek mezejére lépés, ha nem kimondottan baráti viszonyról van szó. Abba viszont nem fér bele a bókolgatás...)

Nem számolok be arról a páromnak, ha tudom, hogy bejövök valakinek és ez legyezgeti a hiúságom, mert ismerem annyira, hogy tudom, óhatatlanul elkezdené magát összehasonlítgatni az illetővel. A gondolataimért nem felelek, a tetteimért viszont igen. És nem tennék olyat, ami fordított esetben rosszul esne.

2017. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénenként eltérő hogy ki mit tart soknak.

Pl. nekem eszembe nem jutna bármelyik kolléganőmet elhívni sütizni, kávézni, megmasszírozni a hátát, stb. Egyszerűen mert tudom hogy ha ezt a párom látná, rosszul esne neki. Másrészt nincs is igényem ezekre.

Egyszerűen nem teszek olyat amiről tudom hogy fordított helyzetben nekem is rosszul esne.

És így hazudnom, tagadnom sem kell otthon, mert nincs mit.


De akinek igénye van erre, az vállalja otthon a kegyes hazugságokat, elhallgatásokat is. Egy idő után úgyis kiderülnek legalább rész igazságok, amik nem fognak jólesni a másik félnek...

2017. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, én ha valakit a páromnak tartok, nem hazudok neki.

Egy érett ember meg tudja, hogy tetszés és szerelem nem ugyanaz.

2017. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem viselkedem ugy, amit kifejezetten titkolni kene, de nem is ebbol allnak a napi beszelgeteseink, hogy mi van mas pasikkal. Ha rakerdezne barmire, valaszolok, felolem a messengert is vegigolvashatna, van olyan beszelgetesem ami kulso szemmel lehet illetlennek tunhet, de nincs mogotte semmi komolysag, szoval amiatt sem aggodnek.

Nekem a barmifele fizikai kapcsolat viszont kicsit sok, a sajat reszemrol is meg a parom reszerol se tetszene. Megnezni meg szabad barkit ha nem vagyok jelen, a jelenletemben a parom se teszi es en sem nezek masokat, ha vele vagyok.

2017. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy ez a kávézás sütizés, és hátmasszírozás mind a munkahelyemen volt, az összes többi munkatársam előtt. Nem mentem el kettesbe soha egy másik pasival, maximum társaságban.
2017. febr. 16. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Munkatarsak elott szerintem gazabb amugy, mint kettesben, ha egyikotok se lat ebbe tobbet. Mert a munkatarsak viszont ettol fuggetlenul nekiallhatnak pletykalgatni :)
2017. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó tudom, ez már gáz, hogy így magamat akarom védeni, de még annyi, hogy csak olyan munkatársaimmal viselkedek így, akik minden nővel ilyenek alapból, és nem szentelnek nekem több figyelmet mint másnak. Pl. az a pasi, aki megmasszírozott a többi nőt is megszokta.
2017. febr. 16. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ebben az a fura, hogy mégis úgy tartod számon, hogy ezzel, meg azzal a pasival kávéztál, sütiztél...

Én is voltam már munkatársakkal kávézni, voltak köztük férfiak is, de utólag nem úgy gondolok erre, hogy x-szel, vagy y-nal voltak, hanem a társaság egészével. Egy csoportként gondolok rájuk és nem emelek ki közülük egyes férfiakat. Érzed a különbséget?

2017. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!