Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Őszintén mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén mi a véleményetek a női kezdeményezésről?

Figyelt kérdés
Leginkább 30+ férfiaktól kérdezném.

2017. febr. 16. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha egy nő kezdeményez, az csak pozitív visszajelzést kaphat. Míg fordítva rengeteg az azonnali visszautasítás. Ha hozzám jönne oda egy lány -ha nem is terveznék vele kapcsolatot- mindenképp összebarátkoznék vele. 25f
2017. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%

A párom többször kifejtette, hogy neki szüksége van a "vadászatra", nem jó, ha egy nő felkínálkozik.

Más, ha kap pozitív visszajelzéseket, magas labdákat, amiket lecsaphat, de azért kell a tudat, hogy ő hódította meg a nőt.

2017. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Egy nő is nyugodtan kezdeményezhet, ha megtetszik neki valaki. Nincs benne semmi ördögtől való.
2017. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem tetszik és sosem tetszett, de mivel már feleségem van, nem is nagyon érdekel.
2017. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nincs benne. Ugyan úgy ember, érzésekkel, mint egy pasi. Az viszont undorító, ha rámászik a pasira, de ez fordítva is igaz, ha a pasi mászik rá a nőre.


Kapcsolathoz meg két ember akarata kell. Teljesen mindegy, ki teszi meg az első lépést.

2017. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%

Egyenjogúság van.

Egy nőnek is joga van kapcsolatot kezdeményezni. Aki mást mond, az el akarja venni a nőktől az egyenjogúságot.

2017. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha egyenjogúság van, akkor legyen ebben is egyenjogúság. Szerintem semmi gond nincs vele.
2017. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Én azt szeretem/ szeretném, ha egy nő adna visszajelzést, hogy be jövök neki. Nem azt mondom, hogy ő kezdeményezzen, de azért ő is írhat, ő is viheti előbbre a dolgot. Az a baj, hogy nagyon sok lány azt hiszi, hogy attól, mert a férfi kezdeményezett nála (első benyomás, azaz a külseje alapján), akkor ő már megtett mindent, és befogta a pasit, és teperjen ha meg akarja kapni a jégkirálynőt. Hát ez nem így van, nagyon nem. Attól, hogy egy lány szép, attól még nem jönnék vele össze, ha amúgy egy buta, primitív, vagy nagyképű pitsa. Ahhoz, hogy összejöjjön egy kapcsolat, a nőknek is tennie kéne, mert akármennyire is udvarolok, akármennyire is kezdeményezek, nem fogok lemenni kutyába azért, hogy megkapjam a hölgyeményt, ha semmi jel nincs visszafele, akkor rövid időn belül vége a dolognak. 23/F
2017. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Számomra semmi kivetnivaló nem lenne benne ha egy nő kezdeményezne nálam.

Persze a mérték, intenzitás sen mindegy. Ha túlságosan "mászik", és túl könnyen megy az egész, semmit nem kell küzdeni érte, akkor az valahogy elveszi a varázsát.

De pl. ha egy nő teszi meg az első, finom de egyértelmű lépést, az teljesen rendben van.

2017. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én szeretnék kezdeményezni,ha tutira tudnám ,hogy nincs neki senkije,és nem csak szórakozik velem.Illetve valóban érdeklem. És nem tartana ribinek.
2017. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!