Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezném őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezném őszintén, hogy Ti szoktatok taktikázni, ha egy nő becserkészéséről van szó? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2017. febr. 15. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én nagyon bele tudok habarodni egy lányba, akár 1-2 találkozó után. Ez pedig lehet egy lánynak riasztó, szóval vissza kell fognom magam, szóval úgymond egy kicsit taktikázom. Az, hogy mondjuk nézem, hogy írt, és direkt nem írok vissza 4 órán át, hogy azt higgye, hogy leszarom, az nem az én világom. Ezt gyerekesnek tartom. 23/F
2017. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

nem nagyon nevezném taktikázásnak amit én csinálok, szimplán ismerkedem...

pl egyik barátom mondta, hogy "ne írjak vissza azonnal a lánynak, kicsit hagy hiányozzak neki"...nekem ez nem jön be, én akinek tudok azonnal válaszolok, nem fogok ismerkedés alatt ezzel taktikázni...


23F

2017. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

:D


Ugyan már... valamilyen formában mindenki taktikázik, mivel imponálni akar az ellenkező nemnek és próbálja a legjobb formáját hozni, vagy legalább is imitálni azt.

2017. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Minden ismerkedés magában hordozza a taktikázást mindkét fél részéről. Már az taktika, hogy mit veszel fel az első randin, hova viszed, mivel mész oda, hazaviszed/kíséred-e stb.

A többi, pl. hogy visszaírok-e azonnal vagy sem, az nem taktika, hanem játszmázás.

2017. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

A taktika a játszmázás anyakönyvezett neve szerintem.


Hogy mit veszel fel... taktika, ha vannak ruháim? Taktika, hogy hogyan nyerjük meg a bajnokságot, nem az, hogy piros vagy kék.

2017. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ilyen kisstílű dolgokkal, hogy nem írok neki azonnal, meg várom, hogy hiányozzak, nem szoktam. Tőle is elvárnám, hogy ha hiányzom neki, akkor ne a messengert szuggerálja, hanem dobjon egy üzenetet.

Ha az taktikázásnak minősül, hogy igyekszem a legjobb oldalamat mutatni, igyekszem a közelében lenni és beszélgetni vele, akkor igen, néha szoktam.

2017. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

5-ös: A taktika "egy cél elérésére alkalmazott módszer".


Igenis taktika, hogy mondjuk kivágott dekoltázzsal mész randira vagy egy egyszerű, hétköznapi ruhában, ami meg az egyéniségedet tükrözi jobban. Taktika része, hogy egy drágább helyre viszed el, amivel egyben jelzed az anyagi helyzeted is, vagy egy városligeti sétára, ahol romantikázhattok jobban. Taktika, hogy érte mész-e kocsival, hogy azonnal érezze: melletted kényelemben van és odafigyelsz rá, vagy bele se gondolsz és hagyod ácsongózni a mínusz 10 fokban. stb., stb.


A baj, hogy a taktika szó negatív aspektusát értelmezitek azonnal, holott a taktika csupán egy vagy több eszköz kiválasztása egy cél - ez esetben a másik meghódítása - érdekében. A játszmázás ennek a kicsinyes oldala. Szerintem.

2017. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De ez mind a személyiség része. Nekem nincs nyakig zárt ruhám. Mindegyiknek szinte ugyanolyan a kivágása.


A többi is az. Én pl nem akarnám, hogy értem jöjjön, de lehet, hogy ő nem is az a típus. Mert akkor a taktika ezek szerint az, hogy nem egymásba szeretünk bele, hanem abba, amit eljátszunk. Az pedig kiábrándító.

2017. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De ezt értsd már nem, hogy az nem megjátszás, hanem VÁLASZTÁS!
2017. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Véletlenül küldtem el...szóval választás. Nekem van mély kivágású vagy elegáns lazább ruhatáram is. Az éppen aktuális férfi személyiségéhez igazítva kiválasztom, hogy szerintem neki melyik tetszene jobban. Én mindkettőt szeretem, így nem játszom meg magam, csak az aktuális helyzethez igazítom. És az összes többi dologban is ez van. Szeretek sportolni és színházba menni is, de ha tudom, hogy ő milyen, akkor az alapján választok programot. Sok taktika meg nem is tudatos, mégis az, pl. mikor csókolom meg.
2017. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!