Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elment a kedvem a próbálkozáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a kedvem a próbálkozásoktól, feladtam. Nem tudok magamba erőt pumpálni. Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
Teljesen belefáradtam abba, hogy mindig csak visszautasítanak... És most meg már ott vagyok, hogy nulla kedvem a csajokhoz menni, sőt, szinte már nem is érdekel a dolog annyira. Pedig tökre irigykedve látom azokat, akik boldogok valakivel, mert nekem még soha nem volt senkim... :P Most is, fél füllel hallottam, hogy két osztálytársnőm arról beszél, milyen fantasztikusat szeretkezett a barátjával és teljesen kielégült... :( Lehangoló... Semmi kedvem. Nem akartam soha se feladni, mindig tudtam erőt venni magamon, de most már... Nem is érdekel annyira az udvarlás, meg úgy ámblok a flörtölés se. :P Mit javasoltok.
2010. máj. 8. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem se megy sajnos, majd egyszer tán eljön a mi időnk is :)


18f

2010. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Engem már nem érdekel. Törődök a kis életemmel. És ha egyszer eljön az idő akkor majd lesz valami.
2010. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ivást kipróbáltad már? :D

Nem viccből mondom, de tényleg olyan hatással van sokakra. Persze, nem lerészegedni kell.

Saját példámból kiindulva az exemet is úgy ismertem meg, hogy így odamentem hozzájuk csocsózni. Persze így se javul az aránya az elutasításoknak, de nem érdekel az elutasítás legalább.

2010. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sorstársaim!

Egyszer eljön a mi időnk is! Nem adjuk fel!:)

Különben is, a legjobb dolgok akkor vannak amikor nem számítunk rá!;):D

2010. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem első nagy hiba, hogy nem nézed meg soha azt hogy kihez mész oda. Rosszul értelmezed a jeleket amiket ők mutatnak vagy tesznek, teljesen félreértelmezed. Először arra kéne rájönnöd, hogy mik azok a jelek dolgok amikből kiderül hogy a csajt érdekled, és kíváncsi lenne rád.


De még fiatal vagy van mit tanulnod. Ne add fel csak 17 éves vagy, próbálkozz csak tovább. Ha nem próbálkozol tovább azt veszed észre hogy hullik a hajad alig bírsz menni és egyedül ücsörögsz majd a verandán, unokák és mamika nélkül.

2010. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

18:56


Igen, igen, egyedűl maradni... :( Ezt akarja a halál. :P Meg azt is, ami most van... Irigykedve nézni, mások hogyan élvezik nemi életüket, vagy van szerelmük. :(

2010. máj. 8. 19:00
 7/11 anonim ***** válasza:
grat az osztálytársaidnak, a mai elit ribancokhoz tartoznak!
2010. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem mondjátok h ennyi ilyen elhanyagolt srác van? Hát ez megdöbbentő! Bezzeg én meg azon aggódhatok mikor, melyik lökött, féltékeny csaj száll rá bnőmre. Nemtom mit csináltok rosszul, de vmit nagyon. Mondjuk ez a feladós hozzáállás helyből nem dob az esélyeken. Nektek sem kéne 1 olyan csaj aki azt mondja h már elege van a srácokból, meg hagyja is mindet a fenébe. Úgy kell mindig nekiindulni a csajozásnak h teljesen biztos vagy benne h csak sikered lehet. Aztán ha mégsem...gondolj arra h nem is tudja az illető csaj mit vesztett azzal h lekoptatott. Biztos van olyan tulajdonsága mindenkinek amiben úgy érzi jobb lehet másoknál, és ezzel a csaj veszített rajta h kimarad az illető az életéből. Fő az önbizalom. Csajozós sablonszövegeket meg el kell felejteni. Gáz! És tartsátok szem előtt h nincs meghódíthatatlan csaj. De komolyan! Higgyétek el, tapasztalat. ;) Sok sikert, aztán a kesergéssel meg felhagyni!


"életművész"

2010. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nem jó embereket próbáltok felszedni.. :D

16/L

2010. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

énis igy vagyok ezzel

ha látok 1jocsajt akkor100%hogy van 1pasija aki erösebb gazdagabb jofejebb okosabb stb és minden tekintetben jobb konstrukcio mint én .

Sztem hagyd a pcsába egyenlöre majd az isten megsegit talán addigis telepitsd fel a wowot és gyere a thefrostmourne szerverre knights of the light klán ott megtalálsz:D

2010. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!