Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek létezik, hogy egy műkörmös valóban elvesz 2 órát is akár?

Figyelt kérdés

Kissé megrendült a bizalmam a barátnőmben, több apróbb dolog is gondolkodtat, de szerinte én csak képzelődöm, lehet, hogy tényleg csak képzelődöm, de most azon is elgondolkodtam, hogy 2 hetente jár nagyjából műkörmöshöz...az valóban lehet 2 óra?


előre is köszönöm a választ.


2017. febr. 17. 19:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
természetesen a várakozási időn kívül
2017. febr. 17. 19:43
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Hat, nekem inkabb az a fura, hogy ket hetente jar. Nem no az olyan gyorsan le. Altalaban 3-4 hetente szoktak jarni. De 2 orat siman elvesz. Plane ha epitik vagy epp egy bonyolultabb mintat csinaltat 150 strasszkovel mindket kezen.
2017. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Miért ne lehetne? 1 óra a körmözés és egy óra a pletykázás.
2017. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nekem is átlagban annyi, van hogy várnom is kell mert csúszás van.
2017. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

Hm... évente maximum 1x vagy 2x megyek el, ha van valamilyen extra alkalom.


El nem tudom képzelni, hogy minek kellene 2 hetente eljárni.


Ettől függetlenül, lehet, hogy ott van.

2017. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

igen neki egy icipicit lenő és már mennie kell, meg félig meddig kétkezi munkát is végez ahol néha be is töredezik. Szóval azt elhiszem, hogy 2 hetente eljár.

Csak az idő a kérdés.

2017. febr. 17. 19:46
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2017. febr. 17. 19:47
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyorsabban nőnek illetve, ahogy mondtad, kétkezi munkát végez, esélyes hogy 2hetente ott van. Az már gáz amikor vki 4hetente megy és ormótlanul le vannak nőve a körmei. Annyira igénytelen.

Tarthat símán 2 órát.

Nyugi.

2017. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, azért nagyon értékelendő, hogy inkább utánakérdeztél, mint, hogy rögtön letámadd!


Eltarthat két órát is igen, várakozási időn kívül is.


Először én is meglepődtem ezen, főleg, hogy életemben először az esküvőmre csináltattam géllakkot és akkor utoljára.

2017. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igen mert hétfőtől péntekig reggel 7-este 7-ig dolgozok időm sincs arra, hogy esetleg elkísérném.

Igen amúgy olyan munkát végez amitől láthatóan 2 hét alatt kopik.


Szóval köszi nektek.

2017. febr. 17. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!