Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik h a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik h a legjobb lány barátomba lettem szerlmes csupán a szex miatt?

Figyelt kérdés
Előszőr csak pettingeltünk hetekig aztán most meg szex is közbe jött nem egyszer. De már annyira másabb a kapcsolatunk. Azóta féltékeny vagyok a fiúkra körülötte, minden nap találkozni akarok vele, egyre többet gondolok rá tehát van h munka alatt végig rá gondolok ami azért eddig a 4 év alatt nem volt bár addig a 4 évig hiába vonzódtunk csak barátok maradtunk mert akkor még, sokkal intimebb a szex és nem is szexnek érzem inkább szeretkezésnek már mert órákig megy és ebből 1-2 óra minimum csókolozás és simogatás. Nem voltam egy csajjal se ennyire intim kapcsolatban. Én 24 vagyok ő 20

2017. febr. 7. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez úgy néz ki, hogy szerelem lesz ;) Én örülök és szurkolok nektek. Még egy példával több, hogy ami csak szexnek indul, abból gyakran komolyabb tud kifejlődni.
2017. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgetnetek kéne a helyzetről, hogy ki hogy érez. Úgy fest te többet. Ő hogy va ezzel? Ha kölcsönös lehet egy próbát megér.

De vigyázzatok, ne menjen kárba egy baátság. Érdemes megfontolni. De így szerintem sokáig nm maradhat. Sajnos ez ilyen, valaki előbb-utóbb többet érez.

2017. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ha gáz van, akkor szerintem már most is borulna a barátság, szóval ilyen téren már nincs veszítenivaló.


Beszéljétek meg, hogy mi is van akkor köztetek tulajdonképpen!

2017. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a "barátság extrákkal" ma már nagyon divatos, csak az a baj, hogy sokan úgy vágnak bele, hogy nincsenek tisztában az esetleges következményekkel (ill. olyan kibebaszottul érettnek gondolják magukat, hogy á, velük ez nem történhet meg... classic.)

Mindenesetre igen, úgy tűnik, belezúgtál. Már csak az a kérdés, hogy a csaj is így érez-e. Beszélj vele!

2017. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Huhh a lényeget nem írtam le bakker. A lány régebben szerelmes volt belém de akkor kapcsolatban voltam és én nem viszonoztam az érzéseit. Most nem tudom hogyan van. Multkor valamiért annyira aggódott mert nem tudott elérni h sírva hívott fel vagy 20x meghallgattam a hangüzeneteket és sírt végig. Az unokatesomnak is írt mert nem tudta mi van velem.
2017. febr. 7. 21:41
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem totál viszonzott szerelemről van szó mindkettőtök részéről. Neki már kínos lenne ilyet felhozni, mert 1x már megtette. Most te jössz. Viszont már eleve az, hogy nem csak "patront ürítettél", hanem hosszan csak intimen összebújtatok, smároltatok és pettingeltetek, már azt mutatja, hogy nem egy egyszerű szexre volt szükségetek, hanem gyengédségre és odafigyelésre. Szerelem ez, a legjobb fajtából.
2017. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csupán a szex miatt szerettél bele, de akárhogy is van, belezúgtál, az a nagy büdös helyzet. Ha órákig csókolóztok, simogatjátok egymást és a csaj ennyire aggódik miattad, akkor nyilván ő is hasonlóan érez. Egyébként ez sosem volt tisztán barátság, mert a csaj szerelmes volt beléd, valószínűleg végig a kapcsolatotok alatt, csak a megfelelő alkalomra várt.
2017. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hétvégén találkozunk és elmondom neki hogyan érzek. Remélem tényleg viszontott. Nem is tudom megérdemlem e azt hogy szeressen. 4 év után most én mondjam ki ezt tudva esetleg h ő meg várt rám. Kincs ez a lány
2017. febr. 7. 22:37
 9/18 anonim ***** válasza:
Ti odavagytok egymásért, ne hazudjatok barátságot egymásnak és ne töketlenkedjetek, járjatok. :D
2017. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Mindenki leírta a lényeget! Én már csak arra vagyok kíváncsi mi lessz belőle! Én drukkolok! Majd írj
2017. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!