Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncoltam egy lánnyal tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncoltam egy lánnyal tegnap egy buliban. Szerintem azt hitte, most mi összejöttünk! Hogyan adjam a tudtára, hogy ilyenről szó sem volt? : D Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 vagyok. Tegnap lementünk haverokkal bulizni, csajok nélkül.Amúgy 3 éve van barátnőm, minden a legnagyobb rendben köztünk, csak nem vagyunk teljesen összenőve szerencsére, és enged bulizni. 16 volt a korhatár, és észrevettem, hogy egész éjjel néz egy (amúgy nagyon gyönyörű, csak fiatal)lány, vagyis pont hogy 16 lehetett kb. Mondom haveroknak abban ha felkérem táncolni meg meghívom egy kólára(nem alkoholra!)abban nincsen semmi. Nem is olyan "erotikusan"táncoltunk, szóval nem kikezdeni akartam vele.Vége volt, mondtam neki további jó bulit, meg megköszöntem hogy táncolt velem.Azután is egész éjjel engem nézett, és mindig jött felém, elment mellettem , és megsimogatta a karom a hátam...nekem még akkor sem esett le...Aztán buli végén mentem kocsihoz, jött ki...odaszaladt, mielőtt beszálltam volna,és mondta, hogy nem akarja hogy átverjem...(jah bent még megadtam neki az msn-címemet)nem nagyon értettem, hogy mire is gondolt. Aztán ma elfogadtam msn-en, rámírt, hogy pont erről beszélt, hogy nem akarja hogy átverjem, erre már most...nem értettem:D...Aztán leesett...ki van nálam írva, hogy szeretlek kicsim...írtam neki, hogy egy fél szóval sem mondtam hogy nincs barátnőm, és attól, hogy táncoltam vele, nem arra kértem, hogy járjunk együtt. De én úgy emlékszem, mondtam neki diszkóban, hogy van barátnőm.Na lényegtelen, most én vagyok a szemét, meg minden. De most hogyan adhatnám a tudatára, ezt az egészet, hogy fel is fogja? Előre is köszi!
2010. máj. 8. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nézd, félreértett, nem akarom védeni mert neked is igazad van, de te mégis mit feltételeznél, ha meghívnának egy üdítőre, táncolnának veled, megadnák az msn címüket és utána mondanának valamit, amit te nem értesz és nem reagálsz? Szerintem te is félreértetted volna. Kérj bocsánatot és kész, aztán majd kiduzzogja magát.
2010. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De mondtam neki hogy van barátnőm...Azt hiszem...

Címemet is ő kérte el:)...Jó megadtam, mert kedves lánynak tűnt...

De akkor majd maximum bocsánatot kérek, a lelkiismeretem tiszta lesz.

2010. máj. 8. 20:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze én nem mondom, hogy te vagy a hibás, mert tényleg nem, csak hogy ne őt okold, te is félreértetted volna. Szóval egy bocsi és kész, ő is túlreagálja egyébként, így nem lehet valakibe beleszeretni, szóval nem okoztál akkora galibát, ahogyan ő most előadja.
2010. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elég butuska és naiv a csaj, mondjuk az msn címedet tényleg nem kellett volna megadnod, szerintem töröld az msnedről. Még ha lesmároltad volna akkor sem jelentené azt, hogy jártok.
2010. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

persze ez is igaz:)

Köszönöm a választ!

2010. máj. 8. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért adtad meg neki a címed, ha nem akarsz tőle semmit?

Megérdemled a sorsod.

2010. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kellett volna megadnod a címed, plusz a kóla. Ez sajna simán félreérthető... Azért benned is volt egy kis egészséges vadászösztön, valld be! Hibás vagy!
2010. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mert egy tök kedves lány. Attól függetlenül, beszélgetni miért ne lehetne vele? Amúgy se sokat járok fel...

De a telefonszámomat nem adtam volna meg.

De mégis, hogy megadtam, akkor se kellett volna egyből a nászindulót dúdolni...csak dumálgatós barátnak jó lett volna, ha nem értett volna szegény ennyire félre...

De épp az előbb kértem tőle bocsánatot, amire azt írta, megbocsájt, ha elmegyek vele egyszer ide vagy oda bulizni...de letöröltem, az én lelkiismeretem tiszta. Nem kell feltétel bocsánatkérés mellé.

2010. máj. 8. 20:31
 9/13 A kérdező kommentje:

Pultnál volt, ha már odamentem milyen már nem hívom meg...

De jó, persze, nem mondom hogy nem vagyok hibás...

Mert az vagyok...Nem is kellett volna odamenni hozzá.

De még csak meg se csókoltam, amikor meg ő akart engem, inkább elfordultam. Akkor már ezek után annyira nem érteném félre.

2010. máj. 8. 20:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy csomó fiú haverom van akik néha meghívnak piára meg én is őket, sőt még táncolnak is velem, ettől még nem hiszem azt, hogy járunk. Attól, hogy valaki összejön valakivel buliba (smárolnak is meg minden) még nem járnak, a járás nem itt kezdődik. pff jól tetted, hogy törölted, tipikus nyomulós csaj, aki mindent félreért és nem lehet levakarni.
2010. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!