Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek Terhes? Most mult el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek Terhes? Most mult el a havim, a teszt azt mutata, hogy nem vagyok az, de mostanság elég sokat szédülök, hányingerem van sőt hányok is vmikor, volt mikor nem védekeztünk, de nem jött belém, vagyis nemtudunk róla.

Figyelt kérdés

De az előváladék??azt nemtudjuk..attól is lehetek?vagy most milehet?

Köszi..

16/L


2010. máj. 8. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves idióta. Ha azt sem tudod, hogy kis valószínűséggel ugyan, de az előváladéktól is lehetsz terhes, akkor nem kéne szexelni.

Ezen kívül extrém hülyeség olyat kérdezni, hogy lehetsz-e terhes ha MENSTRUÁLSZ és NEGATÍV TESZTET produkálsz. Ha van is ilyen, az olyan ritka, hogy legfeljebb a dr. House-ban találkozhatsz vele.

Tehát lassan mondom, hogy te is megértsd: NEM VAGY TER-HES!

2010. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
terhes vagy és szerencsés ha nem fog ugatni
2010. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye, hogy előváladéktól teherbe ess, de azért megvan. Hogy tényleg terhes vagy-e, azt így megállapítni nem lehet. Azonban gondolkozz el azon, hogy mióta vannak ezek a rosszullétek, az utolsó vérzésed milyen volt az eddigiekhez képest (ha normális, akkor nem hiszem, hogy baj lenne). A biztonság kedvéért csinálj még egy tesztet. De szerintem jobb lenne orvoshoz fordulnod.

Mivel az itt olvasható válaszok nem tekinthetőek pontos diagnózisnak, azt csak orvos adhat.

2010. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a barátod helyett én beléd megyek, de egy traktorral rögtön
2010. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1kur** normális választ normálisan nemtudok leírni,akkor minek írtok.

kösz azért.

2010. máj. 8. 21:31
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyonvicces.haha
2010. máj. 8. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Az a helyzet, hogy még ide is rekord hülyének tartalak, szóval azért a lebaszás. Ettől eltekintve szerintem teljesen használható választ adtam: gyakorlatilag kizárt, h terhes legyél. Viszont legközelebb gondolkozz, mikor megszakítással védekeztek!
2010. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes, az előváladéktól is. Menstruálás, és negatív teszt szintén lehetséges a terhesség korai szakaszában, nem csak a dr Housban, személyesen ismerek olyat, akivel így történt. És most babázik.
2010. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsi, de hülye vagy :D nem is kicsit.. itt ugatjuk már sztem évek óta, h a megszakitás nem védekezés, akkor miért kell még mindig azt kérdezgetni, h nem védekeztetek, lehetsz-e terhes? igen, ha nem védekezel, akkor lehetsz terhes. egyéb kérdés? na, látjátok, ezért tartom éretlennek a 16 éveseket a szexre.. :S
2010. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!