Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek a modellalkatú lányok?

Figyelt kérdés
Magas, nagyon vékony (180/60), hosszú lábak, pici mell. Nektek tetszik ez a típus? Vagy jobban bejön az alacsonyabb, formás alkat (nagy mell, vékony derék, nagy fenék)? Melyik az ideálotok?
2017. febr. 19. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:

a kisugárzásától nő, nem a mellméretétől

amit írtál, az nekem tetszik

2017. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Bár ilyenkor a másik kérdés, hogy ész is társul e mellé...
2017. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a magas, nagyobb mellű, nem nagyon vékony az ideálom.
2017. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy magas nő már eleve bejön, mindegy, hogy néz ki. 180 cm-esen már félig-meddig belopta magát a szívembe(én 191 cm, 34/F). Természetesen bejönnek, nem véletlenül mondják rájuk, hogy "modellalkat", vagyis akár élhetne is abból, hogy kifutókon jár-kel és bemutatja az éppen aktuális divatnak megfelelő ruhákat. A hosszú lábak nagyon tetszenek, a mellméret lényegtelen. Az alacsony lányokat(teszem azt 165 alatt) észre se nagyon veszem, a látóhatár alá esnek, mikor az utcán sétálok. De nekik jóval magasabb pasi nem is igazán lenne való.
2017. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az alacsony, formás alkat tetszik, lehetőleg nagy mellekkel.
2017. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem az alacsony vékony vagy sportos lányok jönnek be.


magas vagyok, de ennek ellenére nem szeretem annyira a magas lányokat. egy kicsit nőiesebb alkat nem zavar, de azt szeretem, ha ez az alkatából fakad, nem pedig az elhízottságból.

2017. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem. Legyen inkább 170 körül és nagy cickóval.
2017. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 180 oké... De legyen egy picit testesebb hozzá... Ehhez a magassgahoz kevés a súly. :)

De nem a magasság a baj, az önmagában gyönyörű. - Az önbizalom hiánya nagyobb gond.

2021. márc. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!