Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás neki ezüst fülbevalót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás neki ezüst fülbevalót venni?

Figyelt kérdés

Kb fél éve találkozgatok egy lánnyal, de még nem történt közöttünk senki. Van barátja egyébként.

Arra gondoltam, hogy csak úgy "semlegesen" meglepem egy ezüst fülbevalóval, hogy azért érezze, hogy "teszek érte"

Szerintetek túlzás? Főleg ebben a helyzetben. Már 3x találkoztunk.


2017. febr. 20. 04:20
 1/10 anonim ***** válasza:

1. A csaj megcsalja a pasiját.

2. A semmire akarsz venni neki egy füllbevalót.

3. Nyugi téged is meg fog ugyanígy csalni, de te csak hitegesd magad szépen. Ennyire naív és vak nem lehetsz.


Igen túlzás venni neki.


És mikor akarja otthagyni azt a srácot miattad?

2017. febr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha van barátja, okkal nem törtènt semmi. szerintem ezt inkább csak te beszèled be magadnak mint "találkozgatás" ...
2017. febr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
félév alatt 3x nem számít találkozgatásnak.
2017. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te nem talalkozgatsz ezzel a lannyal. Fulbevalot meg plane ne vegyel neki. Eleg lenne, ha rajonne szerencsetlen, hogy azt hogy haromszor beled botlott valahol, te mar talalkozgatasnak veszed.
2017. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rendelj neki ebay-ről párszáz ftért, mamnak onnan szoktam és nagyon szépek tudnak lenni, Magyarországon nem is találok ilyeneket. Ameddig megérkezik pedig el tudod dönteni, hogy tényleg akartok-e egymástól valamit
2017. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na ez itt a baj!

Járni sem jársz a lánnyal, de már ezüstfülbevalót vennél neki, mire eljutnál vele a randiig egy egész évi fizetést elköltesz önszántadból és utána jöhet a nyígás, hogy miért ilyen drágák a nők...?

2017. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van barátja. Ne vegyél neki fülbevalót, mert zavarba hozod. Nem hordhatja majd lelkiismeret-furdalás nélkül. Gondolj csak bele: megkérdezi majd a pasija: de szép fülbevaló, honnan van? Két választása van: hazudik a pasijának, hogy maga vette (ez neki lesz szar), vagy elmondja, hogy egy ismerős sráctól kaptam, akkor meg a pasi lesz féltékeny. Mindkét verzió mérgezi a kapcsolatot.

Ha meg a harmadik verziót választja, akkor kidobja, és felesleges volt az egész: neked pénzkidobás, magadat kínos helyzetbe hozod, és a csajnak is szar érzés.

2017. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne légy már ekkora szerencsétlen papucs, könyörgöm! Ezt már olvasni is fáj nekem, amit írtál. Isten ments, hogy összejöjj egy lánnyal, ha rosszindulatú, az utolsó fillért is elveszi tőled, te meg boldogan hagynád, hogy kisemmizzen.
2017. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez fura. Hogy találkozgattok? Meg van előre beszélve? Vagy csak összefuttok véletlen valahol? Mert azt mondod, nem történt semmi köztetek. Azt ő mondta neked, hogy van barátja? Én nem hiszem, hogy bárkinek vennék ilyen kaliberű dolgot, akivel életemben 3x találkoztam.
2017. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Hol is laksz pontosan? Mert lehet csak véletlen egybeesès, de pont tudok egy ilyesmi szituációról. Pár hónapja is feltettél egy hasonló kérdèst, nem? abban az esetben is passzolt a kèt időpont.. :) Ott is ugyanúgy párja volt a csajszinak.. És elèggé érdekes, hogy az illetőnek akit én ismerek, pont most akarnak adni ajándékot, de a lány nem nagyon étdeklődik a pasi iránt, mivel van barátja ès őt szereti, csak nem akar kellemetlensèget okozni, mivel mindketten hasonló szakmába mozognak.
2017. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!