Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merek találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek találkozni "randizni" fiúkkal? Lentf.

Figyelt kérdés

már régóta dumálok egy fiúval MSN-en, és mondta, hogy találkozzunk. de én nagyon félek. régebben nem voltak ilyen problémáim, nem értem, hogy ez miért alakult ki bennem. attól félek, hogy nemtudok majd mit mondani neki,miről beszélgessek vele. Vagy ha mondok is valamit nagy hülységet és beégek. Szoktam mondogatni magamban, hogy ne féljek, bátorvagyok, add önmagad. De nekem ez nem segit. valami tanácsot tudtok adni?

19\L


2010. máj. 9. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért jobb nem msn-en ismerkedni. Egyébként ez majd elmúlik pár találkozás után szerintem. A beszélgetés meg majd kialakul. Ha a srácnak tetszel szóval tart.
2010. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne beszélj már hülyeségeket... szedd össze magad azt találkozgass pasikkal ha nem sikerül a randi akkor mi van?!! semmi! jön a következő
2010. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj arra, hogy ha a pasival összeilletek, akkor a randi menni fog magától. Ha meg valakivel nem megy, akkor úgyse kell többször találkoznod vele, s akkor mindegy, hogy beégtél-e nála vagy sem.
2010. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!