Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leküzdeni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Még a gimnáziumi osztályomban volt egy fiú, aki 15 éves koromban nagyon tetszett. Aztán teltek múltak az évek, azóta egyetemisták lettünk, mindkettőnknek lett párkapcsolata. Soha semmilyen célzást nem tettem arra, hogy tetszik nekem. Valahogy mégis vágyom rá. Nem tudnám megmondani, miért. Mit tudnék tenni, hogy ne lángoljon fel ez az érzés többet? Szégyellem, hogy így érzek, főleg hogy van barátom.

2017. febr. 20. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2017. febr. 20. 15:28
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Mondd el ezt a pasasnak.
2017. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Találkoztál vele azóta?

Tovább kéne lépned, mert ez olyan, mintha azt élveznéd, hogy titokban szenvedhetsz valaki elérhetetlen idealizált iránt.

2017. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazad van második, tényleg ideált faragtam belőle.
2017. febr. 20. 19:00
 5/5 anonim válasza:
Szerintem (ha ezzel az illetővel kulturáltan lehet beszélni) el kéne mondanod hogy mit is érzel. Elhitedheted magaddal hogy túlléptél rajta de véleményem szerint ezzel átvernéd saját magad.
2017. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!