Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet leküzdeni magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni magamban az érzést, hogy nem fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

Régen még reménykedtem, hogy majd "eljön az én időm", de azóta is itt állok kapcsolat és minden különösebb sikerélmény nélkül. Nem vagyok képes hinni benne, hogy én is kelleni fogok majd valakinek, a jövőben is már csak egyedül látom magamat, hiába szeretnék valakit magam mellé. Úgy érzem, hogy minden más nő jobb nálam, kívül-belül, így esélytelen, hogy valaki engem válasszon velük szemben. Mit lehet ezzel az érzéssel kezdeni?


(Légy szíves ne mocskolódást kapjak, csak segítséget szeretnék, tanácsot, mert nagyon rossz már így élni évek óta.)


2015. aug. 7. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha csaj vagy vegyel 1 macskat.

Ha pasi egy uveg tomenyet.


Ha barmi mas akkor macskat ES tomenyet is.

2015. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem is próbálkoztak nálad?
2015. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akik próbálkoztak, azok csak szexet akartak, semmi többet.
2015. aug. 7. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Az erzessel majd csak akkor fogsz tudni kezdeni valamit, ha elotte minden mast is megtettel, hogy kelendobb legyel:


-legyel nyitott es baratsagos

-legyel csinos es vonzo

-legyel elmes es humoros

-legyel aktiv es fogekony

-legyel celtudatos es sikeres


Ha ezek mind megvannak, mar nem is fogsz ilyeneken morfondirozni.

2015. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Eljarsz szorakozni, vagy ismerkedni?


Mert ha mindig csak otthon ulsz, ugy eleg nehez lesz kikezdenie veled almaid pasijanak :)

2015. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 A környezetem szerint (mármint nők és foglalt férfiak) mind megvan. Hogyan tovább...?


#5 Igen, eljárok, de nem érdeklek senkit.

2015. aug. 7. 22:01
 7/11 TallandThin Boy ***** válasza:
Ha az mind megvan amit a 4-es írt, akkor várj. Vagyis éld az életed és majd jönni fog valaki, akinek majd kelleni fogsz. Amúgy hány éves vagy?
2015. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
24
2015. aug. 7. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A környezetem szerint (mármint nők és foglalt férfiak) mind megvan. Hogyan tovább...?"


Ne a kornyezeted szerint, hanem sajat Magad es az ismeretlenek szerint kellene. A kornyezet sajnos sokszor finomkodik, vigasztal es bokokkal probal meg atlenditeni a holtponton. Ezek azok a kegyes kis hazugsagok, amivel valojaban bevisznek az erdobe es valoban, mar magad sem tudod, hogy miert vagy meg mindig partaban, ha ilyen klassz vagy az ismeroseid szerint.

2015. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tudom elcsépelt, de nem küldenél képet? Társkeresőn próbálkoztál?
2015. aug. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!