Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel szex után próbáltu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szex után próbáltuk még egyszer és sok előfolyásom volt, ettől lehet-e baba? Ha nem, akkor hol tudok esemény utáni tablettát szerezni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyásznál, de nagyon padlóra tud küldeni a tabletta.
2008. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És holmi elő nedvektől nem leszel terhes.
2008. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Pontosabban nem valószínű hogy terhes lennél, tehát nagyon kicsi az esélye de lehetséges
2008. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye,de elképzelhető sajnos (valakinek szerencsére :) ) .Egyszer én is csináltam így ,aztán rájöttem,hogy hülyeség volt és rohantam is a nőgyógyászhoz. Nem kell bejelentkezni és ha szólsz a dokinak és rendes, soron kívül behív. Egy tabletta kb 5000 Ft és valóban elég komoly mellékhatásai lehetnek,de mindenkinek másként reagál rá a szervezete, én például meg sem éreztem.
2008. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hany eves a kisgyerek?
2015. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!