Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy, milyen gyakorlatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, milyen gyakorlatokkal tudtok, tudtatok egymásra hangolódni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Úgy hogy már hosszú ideje együtt vagytok.


Milyen praktikákat,technikákat, gyakorlatokat tudtok javasolni?


Köszi a válaszokat.



2017. febr. 20. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem megy a beszélgetés, mert sokáig nem találkoztunk (sajnos újabban gyakori, hogy 3-4 napig nem látjuk egymást), egy kiadós szeretkezés mindig összeráz minket.

Ha meg pont a szexre kellene ráhangolódni, akkor egy kis bor, simogatás és türelem.

2017. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hétköznapok közös harcai, a közös célok, közös problémák remekül megoldják ezt a dolgot. Azért is szokott 40 felé baj lenni a kapcsolatokkal, mert addigra megvan minden. Lakás, kocsi, gyerek, stb.
2017. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez szerintem teljesen emberfüggő. Én mondjuk, amint elkezdtünk ismerkedni, már akkor majd meghaltam a barátomért. Mondjuk én esetem más, nekem akkor barátom volt, akivel szakitottam is miatta. volt egy kis kihagyás, mikor összevesztünk a párommal. De a szeretet sok mindenre képes. Csúnya dolgok voltak, és csakis úgy tudtunk vissza hangolódni egymáshoz, hogy éreztettük egymással hogy nekünk a másik nagyonis sokat jelent. ezek lehetnek aranyos gesztusok, kedvesség, szép szavak. Azóta egy éve együtt vagyunk. Néha vannak kisebb veszekedéseik, amik 10 perc után megoldódnak, és az azért van, mert pl. ha én vagyok márges rá és ő tett valamit, vagy mondott valamit, akkor folyamatosan jön, bújik, szépeket mond, őlelget, bocsánatot kér. Ez mind szerintem a kommunikáláson és a közös szép érdekeken alapszik. Sosem volt olyan eddig velünk, hogy ráuntunk volna másikra. Mondjuk volt olyan párszor, hogy este vártam, hogy szépek tőrténjenek velünk, erre elaludt, és tudta, hogy szeretnék valamit. mintha direkt csinálta volna. Olyankor kicsit el szoktam gondolkodni, hogy mi lehet a baj. de mindig van arra megoldás, hogy vissza hangolódjunk a másikra. fel kell hozni jó témákat, közös dolgokat csinálni, elmenni ide-oda amoda. Szeretkezni egy jó nagyot és élvezeteset, és megoldódik idővel minden :)
2017. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!