Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Polgárpukkasztás: nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgárpukkasztás: nektek is feltűnt hogy egy nőnek milyen könnyű az élete?

Figyelt kérdés

Nyers leszek erősen, mert keserű a szőlő. Ez van.

Egy nő soha nincs egyedül. Mindig van barátnő, barát, szülő, bárki, akivel megbeszélheti a dolgait.

Ismerkedés során online semmi dolga nincs, csak regisztrál egy oldalra, és várni kell a leveleket. (ha legalább egy átlagos külső van, napi minimum 10. NAPONTA)

Ebből leszűri a szexistákat, és utána már csak kiválasztja hogy kinek méltat írni.

Élőben ugyanez. Ha akar valamit egy férfitől, csak jeleket ad, kacsint stb, kicsit illegeti magát, és megkap szinte bárkit. Igen, még akár családos embert is!

Nem értem a sok hisztit a nőktől, hogy így úgy mert a pasik milyenek. Jah azért mert naiv, és akit kinéz magának, egyvalamivel megfogja, utána kb minden mindegy, csak ne legyen szélsőségesen alkesz, vagy drogos, vagy szakadt. Utána csak sodródik, elhisz mindent, mert "Úristen, a szeme, meg az arca..bla bla" képtelen normálisan gondolkozni, és leszűrni hogy bizony csak kihasználva van, hogyha a srác csak húzza h nem akar komolyat, meg csak akkor, meg majd csak így meg úgy.

A másik: a nők 2/3-ának van a "biztosba" tartva valaki. Hogy ha x éves koráig nem sikerül párt találnia stb, akkor

jön, és készségesen felcsinálja, csak hogy legyen gyerek. Persze mindennemű apai kötelezettségek nélkül.

Rendben a szülés, és a biológiai folyamatok azok, amiket nyilván valóan megszenved egy nő, hónapról hónapra, szülés esetén meg persze, hatalmas erőket kivesz. Ezeket nem firtatom.

Azt viszont igen, hogyha félnek kilépni egy rossz kapcsolatból, "mert jaj mi lesz ha egyedül maradok".

De közben telekürtölik a világot a "boldogságukkal" és lenézik a szingliket, hogy "de gáz"...

Összegezve: egy nő, ha minimum egy átlagos külseje van, és mellé kicsit kihívóan viselkedik, igen BÁRKIT megkaphat.

Egy nő sosincs egyedül, mindig körülveszi valaki.

Egy szingli nő, (de aki nem szingli sokszor azok is) minimum 2-3 pasit folyamatosan a tűzben tart, hogy legyen választék.

Egy nőnek pár mosolyon és szép szón kívül semmit nem kell tennie, ha meg akar kapni valakit.

A híres női egyenjogúság folyik mindenhonnan, de mégis hatalmas elvárások a férfiak felé: keressen többet, nézzen ki valahogy, humoros legyen, vicces legyen, fogjon meg valamivel stb. Míg ő mit ad ezért: egy mosolyt, átlag (vagy sokszor átlag alatti külsőt, "nem mozgok, mert úgyse tudok fogyni, ilyen a genetikám, beteg vagyok"...típusú magyarázkodások), meg persze a p/*/ncit.

Jah ennyi.

Nem érdekel ki mit gondol a felfogásomról, nem érdekel ha valaki ezt rinyálásnak érzi, ez nem személyeskedés, és biztosan van kivétel, csak kár, hogy egyet sem ismerek.

Pro és kontra sarkosítva: egy nőnek a lába között van a hatalma ezért a férfi elnéz neki számtalan dolgot.

Egy férfi számtalan dologban legyen kiváló, és kitűnő, és sármos stb. hogy megszerezze ezt.



2017. febr. 22. 08:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/140 anonim ***** válasza:
85%

Egy férfinek, milyen egyszerű dolga van?


Annyi nővel kavarhat, amennyivel nem szégyell, még sem lesz lek.rvázva.


A legjobb és legbefolyásosabb állásokat ők kapják meg.


Nem nekik kell szülni, nem nekik kell rettegni, hogy visszakapják-e az állásukat?


Egy vonaton/buszon nem taperolják le őket.


Tehát, szerintem mindkét nemnek vannak előnyei/hátrányai.


Azt, hogy ezeket ki, hogyan használja ki, már csak az egyének személyiségétől és talpraesettségétől függ...

2017. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/140 anonim ***** válasza:
61%
A szülés, a menstruációs fájdalom és a gyenge kötőszövetért cserébe legalább ennyi hadd adassék már meg nekünk, bocsi. N
2017. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/140 anonim ***** válasza:
85%

Hát figyelj, sose volt kérdés, hogy ha egy nő meg akarja dugatni magát, azt simán meg tudja oldani. Ellenben megfelelő párt találni ugyanúgy nem egyszerű egyik nem számára sem.

Továbbá igen, a biológiai dolgok sem elhanyagolhatóak, bár nem minden nő sínyli meg a havi problémákat annyira, mint mások. Munkavállalásnál is sokszor nehezebb (van-e gyerek, ha nem, mikor tervezi...stb). Plusz a média nyomása, hogyan nézzenek ki, hogyan viselkedjenek. Könnyű elveszni a nők számára is az elvárások tengerében, ha nem elég határozott és magabiztos.

Szóval minden nemnek megvan a maga keresztje, szerintem felesleges ezen vitázni.

2017. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/140 anonim ***** válasza:
81%
Akkor a férfiak felé kellene lassan kacsingatnod..
2017. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/140 anonim ***** válasza:
91%
Messziről elnézve a másikat, úgy, mindenki élete könnyűnek tűnik.
2017. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/140 anonim ***** válasza:
56%

Nem olvastam el amit irsz mert nem erdekelt, de az eleje tetszett h bevallottad h savanyu a szolo es irigy vagy meg picsogas kovetkezik :D

22/L

2017. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/140 anonim ***** válasza:
81%

Értelmetlen egy kérdés és nagyon buta a felfogásod.

Az hogy téged nem vesznek körbe emberek,arról te magad tehetsz pl hogy egy haverod sincs.

Nem kell csodalkozni hogy sok pasinak nem válaszolnak tarskeresőn. Én pl válaszoltam mindig mindenkinek,aztan leszoktam róla mert kb a 95szazaléka nem értett a nemből,aztan még magyarazkodnom kellett volna miért nem.

Az meg hogy sok pasi a punciért sok mindent elnéz nem az én hibám.

Kinálat kereslet.

Nem tartok tartalékot,fölleg azért h felcsináltassam magam.

Van egy lanyom egyedül nevelem,az apja lelépett,de nem nyekergek és nem szidom,pedig megtehetném azt is hogy tönkreteszem.

Nekem ha tetszik egy férfi kezdeményezek,aztan nem érdekel ki szerint lealacsonyító h nő létemre kezdeményezek,mert sok nő társam így gondolja.

Hatalmas elvárások pl h nézzen ki valahogy? Vicc,nem jönnék ösze egy patanásos,kövér vagy igenytelen pasival.

Én ertartom magunk,had varjam mar el a pasitol h ne minimalbérböl tengödjön.

Van kocsim,jó ha a pasinak is van. Nem varok el olyat amit én nem tudok nyujtani.

És nem,nem maradok meg egy szar kapcsolatba,ebbe valahol igazad van mert sokan félnek attol h egyedűl maradnak. De neagodj pasibol is van sok ilyen.

Elöször az írod h nagyok az igenyek,aztan meg azt h barki megfelel aki pl nem alkoholista.

Énis szidhatnám a pasikat,meg altalánosíthatnék h csak dugni akarnak meg pénzük van,aztan azt hiszik mindenhez joguk van. Meg BMWjük van aztan azt hiszik milyen menők. Stb..,mert sok ilyen van,mégse általánosítok,meg gyülölködök.

Tegyél magadért,eléggé el lehetsz keseredve.

Attol h esetleg nem talalsz nőt,nincsenek barataid még nem biztos h másokkal van a gond.

Legyenek cékajaid,ha nincs jó munkád keress ujjat,hobbi,sport,kutya.

N25

2017. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/140 anonim ***** válasza:
59%
soha nem akarnèk nő lenni:) 33f
2017. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/140 A kérdező kommentje:

Az eszmefuttatásban nagy problémát játszik, hogy általános, és középiskolában lenéztek, bár voltak barátaim, de sosem tartoztam a "menők" közé.

Igaza volt annak aki írta, hogy külső szemmel tűnik sokkal másabbnak. Hogy csak választasz a jelentkezők közül és kész. Míg én, folyamatosan teperjek, aztán talán...talán majd lesz valami.

De azt egy olyan ember megint csak nem érti meg, aki jól néz ki, gazdag, vagy soha nem voltak önértékelési zavarai.

2017. febr. 22. 09:06
 10/140 A kérdező kommentje:

kíváncsi lennék arra a nőre, hogy 1 hét után, csak 1 hét után hogy érezné magát ha messengeren nem írnának rá 5-en, hogy "szia ismi?", ha nem hívná egy barátja sem, ha a barátnői se foglalkoznának vele, sőt az utcán is átnéznének rajta. Plusz nem hívogatná egyik másik férfi hogy jaj sajnálom kezdjük újra (mert marhára hiányzik a pina, és nálad kell a legkevesebbet kaparni érte, csak ezt nem teszik hozzá)


Aki itt írja, hogy picsogás, meg nyavajgás, ha Te a saját életedben ezeket tapasztalnád, hogy hinnéd el magadról, hogy vonzó vagy? hogy lenne önbizalmad?

Jahh persze, mert ha ezek nincsenek ismerkedés sincs, mert kinek kell egy önsajnáltató férfi, de ha nincs ismerkedés, és emberi kapcsolat, az érzés hogy legalább egy pillanatra vonzó vagy akár egy ismeretlen szemében is, akkor honnan építesz magadnak kisugárzást?

2017. febr. 22. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!