Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Polgárpukkasztás: nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgárpukkasztás: nektek is feltűnt hogy egy nőnek milyen könnyű az élete?

Figyelt kérdés

Nyers leszek erősen, mert keserű a szőlő. Ez van.

Egy nő soha nincs egyedül. Mindig van barátnő, barát, szülő, bárki, akivel megbeszélheti a dolgait.

Ismerkedés során online semmi dolga nincs, csak regisztrál egy oldalra, és várni kell a leveleket. (ha legalább egy átlagos külső van, napi minimum 10. NAPONTA)

Ebből leszűri a szexistákat, és utána már csak kiválasztja hogy kinek méltat írni.

Élőben ugyanez. Ha akar valamit egy férfitől, csak jeleket ad, kacsint stb, kicsit illegeti magát, és megkap szinte bárkit. Igen, még akár családos embert is!

Nem értem a sok hisztit a nőktől, hogy így úgy mert a pasik milyenek. Jah azért mert naiv, és akit kinéz magának, egyvalamivel megfogja, utána kb minden mindegy, csak ne legyen szélsőségesen alkesz, vagy drogos, vagy szakadt. Utána csak sodródik, elhisz mindent, mert "Úristen, a szeme, meg az arca..bla bla" képtelen normálisan gondolkozni, és leszűrni hogy bizony csak kihasználva van, hogyha a srác csak húzza h nem akar komolyat, meg csak akkor, meg majd csak így meg úgy.

A másik: a nők 2/3-ának van a "biztosba" tartva valaki. Hogy ha x éves koráig nem sikerül párt találnia stb, akkor

jön, és készségesen felcsinálja, csak hogy legyen gyerek. Persze mindennemű apai kötelezettségek nélkül.

Rendben a szülés, és a biológiai folyamatok azok, amiket nyilván valóan megszenved egy nő, hónapról hónapra, szülés esetén meg persze, hatalmas erőket kivesz. Ezeket nem firtatom.

Azt viszont igen, hogyha félnek kilépni egy rossz kapcsolatból, "mert jaj mi lesz ha egyedül maradok".

De közben telekürtölik a világot a "boldogságukkal" és lenézik a szingliket, hogy "de gáz"...

Összegezve: egy nő, ha minimum egy átlagos külseje van, és mellé kicsit kihívóan viselkedik, igen BÁRKIT megkaphat.

Egy nő sosincs egyedül, mindig körülveszi valaki.

Egy szingli nő, (de aki nem szingli sokszor azok is) minimum 2-3 pasit folyamatosan a tűzben tart, hogy legyen választék.

Egy nőnek pár mosolyon és szép szón kívül semmit nem kell tennie, ha meg akar kapni valakit.

A híres női egyenjogúság folyik mindenhonnan, de mégis hatalmas elvárások a férfiak felé: keressen többet, nézzen ki valahogy, humoros legyen, vicces legyen, fogjon meg valamivel stb. Míg ő mit ad ezért: egy mosolyt, átlag (vagy sokszor átlag alatti külsőt, "nem mozgok, mert úgyse tudok fogyni, ilyen a genetikám, beteg vagyok"...típusú magyarázkodások), meg persze a p/*/ncit.

Jah ennyi.

Nem érdekel ki mit gondol a felfogásomról, nem érdekel ha valaki ezt rinyálásnak érzi, ez nem személyeskedés, és biztosan van kivétel, csak kár, hogy egyet sem ismerek.

Pro és kontra sarkosítva: egy nőnek a lába között van a hatalma ezért a férfi elnéz neki számtalan dolgot.

Egy férfi számtalan dologban legyen kiváló, és kitűnő, és sármos stb. hogy megszerezze ezt.



2017. febr. 22. 08:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/140 anonim ***** válasza:
65%

Ezt úgysem fogjátok megtenni ("nehogymár még nekem kelljen"-alapon), de azért leírom.

Nyissátok ki a szemeteket! Tágítsátok ezt a fajta csőlátást, nézzetek be a "színfalak mögé"! Próbáljátok megérteni, hogy ezek a látszólagos előnyök milyen durva hátrányokat ellensúlyoznak! Beszélgessetek nőkkel, dugási szándék nélkül, nem nőként, hanem emberként nézve rájuk! Olvassatok női fórumokat, akár feminista fórumokat is! Engedjétek be az infót, ne zárjátok ki azt, ami az eddigi világnézetetekkel ellentétes! (A feminizmus nem egyenlő a férfigyűlölettel. Nyilván itt is vannak radikális, fröcsögő, férfigyűlölő nyomoroncok, na azokat el kell kerülni.) Csupán az egyensúlyt kellene megtalálni, látni a különbségeket, az előnyöket és a hátrányokat is, amik a nemünkből adódnak. Ha ez sikerül, megszűnik a nőgyűlölet is, onnantól pedig kiegyensúlyozott, "teljes emberként" vághattok bele az ismerkedésbe (sőt, a megismerés/megértés felé vezető úton már alapból ismerkedtek is; ha csak egy fórumon, az is az). Amíg görcsösen akarjátok, ráadásul úgy, hogy közben gyűlölitek a nőket, addig nem fog menni...

Igen, tudom, ti csak a nők miatt jutottatok ide (egyébként nem, nem csak miattuk), stb-stb... de az van, hogyha nem rinyálni akartok, hanem megoldást találni, akkor ezt be kell fejezni.

2017. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/140 A kérdező kommentje:

"ne hogy már nekem keljen"

Szted én azért kértem hogy írd le, hogy utána felhábordjak, hogy ne már hogy tennem kelljen bármit is?

Azért kértem, mert ki akarok jutni ebből, hiszen érzem hogy nem vezet sehova.

Lássak a színfalak mögé. Hmm...ezt nagyjából eddig is lemértem, csak magamban. Szóval érdemes akár semmitmondóan is beszélgetni nőkkel, akár aznapi sokadik pasiként is?

Ezt nem tudtam soha megtenni, de változtatnom kell ezek alapján amit írsz.

2017. febr. 22. 13:32
 63/140 anonim ***** válasza:
75%

"Szóval érdemes akár semmitmondóan is beszélgetni nőkkel, akár aznapi sokadik pasiként is?"


Igen. Ne az legyen a fő célod, hogy valakit megbszhass, hanem hogy emberként lásd. Barátkozz átlagosakkal, csúnyákkal. Szigorúan csak barátkozz, hogy meglásd, hogy MINDENKINEK vannak olyan problémái, mint neked, és hogy a nőkben is lásd meg az EMBERT.


Ne haragudj, de ha ilyen dumával jönnél, hogy a nőknek könnyebb, nem érdekelnél. Az én életem negatív tapasztalatait, bántalmazásait, gyászait nem fogja egy pökhendi senki felülírni.

2017. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/140 A kérdező kommentje:

66

örülök hogy te tőlem különbnek gondolod magad. :)

mily meglepő ez?!


74

mint már írtam korábban, én nem ezekkel a gondolatmenetekkel ismerkedem, ezeket senkinek sem mondom el, csak saját tapasztalataim alapján fogannak meg bennem.

De most én is hiába írom ezt le, megint jön az okos válasz: arról te tehetsz, hogy ilyenek a tapasztalataid.

Jah Elárulnád, hogy mit követtem el? Mit csináltam rosszul? Senki nem mondja meg a tuti, mert ez NINCS is. Ugyanott vagyunk mint ahonnan az egész indult:

ha egy nő meglát bármi olyat egy férfi külsején ami megtetszik neki, onnantól az extrém szélsőségeket kivéve, teljesen mindegy mit tesz, és mit nem tesz meg a férfi, akkor is megnyílik a nő.

2017. febr. 22. 13:56
 65/140 anonim ***** válasza:
82%
Hazudsz. Egyszerűen a tények ellen mész, és így nem éri meg veled vitatkozni. Felépítettél magadnak egy hitrendszert, és nem érdekel, hogy mi az igazság, azt fújod. Innentől menthetetlen vagy.
2017. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/140 anonim ***** válasza:
74%

Ha szerinted te nem tehetsz róla, hogy szerencsétlen vagy, akkor a csúfolt lánynak miért írtad, hogy az ő döntése, hogy nincsenek barátai, hm?


Nők közül is annak megy könnyen, aki extrovertált(ha nem tudod, mit jelent, nézz utána.) Az extrovertált férfiak szintén könnyen szereznek barátnőt maguknak...

2017. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/140 A kérdező kommentje:

fejtsd ki hogy miben "hazudok"?

de látod azt írtad "menthetetlen vagy"...Ugyanaz mint amit én írtam az előbb "erről a férfi tehet hogy idáig jutott"

Ez egész Magyarországra igaz, hogy senki sem keresi a megoldást mindig csak a kifogást látja, meg az akadályokat, hogy miért NEM lehet. Sajnos én sem vagyok más.

De azt te is megértheted, hogy közel 10 év ez irányú tapasztalat építette fel bennem ezt a hitrendszert, ami bár lehet hogy hibás, de ne várd hogy 3 hozzászólás után átformálódik az egész értékelési rendszerem. Bárcsak ilyen könnyen menne.

Elismerem ha igaza van a vitafelemnek, belátom ha az én rendszerem a hibás, de a vitafél is lehet türelmes hogy nem fog megváltozni egy sötét világnézetű gondolkodásmód, pár ismeretlen ember gondolatfejtése után.

2017. febr. 22. 14:27
 68/140 Lazy Lover ***** válasza:
33%

hagyjad kérdező nőként

soha nem fogják megtapasztalni hogy milyen magányosnak lenni meg megalázottnak lenni meg minden nyomoréknak le hordva vissza utasítva lenni ! sokan írták hogy jaj szülés meg menstruáció 1 nem kötelezö szülni 2 már vannak gyógyszerek a fájdalomra meg a görcsre. meg úgy tesznek a nők mintha nem lenne a férfiaknak is baj nem tudom miért képzelik hogy mi érzelmektől fájdalmaktól mentesek vagyunk....

2017. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/140 A kérdező kommentje:

hagyjátok már ezeket az idióta átvett külföldi szavakat...hogyne tudnám mit jelent. De magyar vagy nem? miért nem azt írod, hogy nyitott, vagy zárkózott? Ennyi.

Tipikus másik sablon duma ez is.

Aki eleve kiközösítést szenvedett gyerekkorától kezdve végig kamaszkorán keresztül, mit gondolsz miért nem nyitott és önfeledt?


A lány akit csúfoltak, ő kerek perec leírta hogy nem is volt soha az az ember aki a barátnőivel beszéli meg a problémáit ergo sosem keresett barátnőket, ergo ő választotta ezt.

2017. febr. 22. 14:34
 70/140 anonim ***** válasza:
75%

"már vannak gyógyszerek a fájdalomra meg a görcsre"

De aranyos vagy :D

Egyrészt: én még SOHA nem találkoztam olyan fájdalomcsillapítóval, ami akár egy picit is hatott volna.

Másrészt: nem is akarom az életem egynegyedében bogyókkal tömni magam.

Harmadrészt: szerinted csak az a rossz benne, hogy fáj? :D Ez tényleg aranyos :DDD

Szórakoztató vagy, mesélj még :D

2017. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!