Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudnám valahogy deríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudnám valahogy deríteni hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,egy osztályba jarunk(18-19 évesek vagyunk,azért raktam inkább a felnőtt kapcsolatok kategóriába)a legjobb barátom szerint "lehet hogy tetszem neki",bár azt hiszem egyértelmű már abból hogy felteszek róla kérdést,de nekem tetszik.

Néha-néha rám néz 1-2 percre és van hogy rámmosolyog,ha mondjuk valami nehezebb dolgozatom jól sikerül mindig gratulál meg dícsér(ezt senki mással nem csinálja). De ettől korántsem biztos hogy tetszem neki,viszont nem igazán szoktunk beszélni,tehát 100% hogy konkrétan nem kérdezek rá...



2017. febr. 24. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszel neki, abból ítélve, amit leírtál.

Ha nem megy face-to-face (miért nem, ha egyszer tetszik?), akkor megoldás lehet egy közös baráton keresztül érdeklődés.

2017. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből én nem merném azt mondani, hogy tetszel neki. Figyelj meg több jelet. Sztem keresné a társaságod,te meg azt mondod nem igazán szoktatok beszélni. Hacsak nem annyira félénk, hogy az is jó teljesítmény tőle, hogy mindig Gratulál. Lehet csak kedves,szimpi vagy neki, és barátságos.
2017. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!