Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet e valahogy deríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet e valahogy deríteni (t mobile-rendőrsés stb. ), hogy a barátnőm telefonja milyen smsekete fogadott, illetve miket küldött?

Figyelt kérdés
Mert sms-ezgetett egy olyan sráccal aki akar tőle vmit, csak bnőm hagyja ezt.üzengetett vele, de bnbőm kitörölte az összes sms-t.valahol ki lehet deriteni? véleményem szerint nem, vagy csak ah sok pénzem van...de kiváncsi vok a válaszotokra.
2011. máj. 11. 09:19
1 2
 1/20 nielindi ***** válasza:
82%
menj el szépen a rendőrségre, meséld el, h kib@szottul féltékeny vagy és majd jól pofán röhögnek!
2011. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
nem lehet kideríteni. amúgy is borzalmasan mocskos dolog nyomozgatni a barátnőd után.
2011. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 napietus ***** válasza:
36%
nem, és ez nagyon jó, hogy így van. ennyi erővel a szomszéd sms-forgalmát is kideríthetném, nem? elég baj lenne... ha nem bízol a barátnődben, szakíts vele, ne nyomozgass, mert az szánalmas.
2011. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

féltékeny vok???:S

olvasd el ezt.tegnap irtam ki.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

sztem ninca a violágegyetemben ember aki ezeket türné....

2011. máj. 11. 09:28
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
én 3 éve vagyok a barátommal. és nekem is van 1-2 srác, akinek nagyon tetszem, és szoktam velük találkozgatni mégis, mert barátként tekintek rájuk. az egyik srác engem is bombázott sms-ekkel, meg miegyébbel, mégsem jöttem vele össze... puszit meg szoktam adni nekik találkozáskor meg elköszönéskor. én nem értem, mi ebben a rossz... barátom sem volt féltékeny ilyen miatt soha.
2011. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Egy parkapcsolat alapja a BIZALOM!!!!

Ha ez nincs meg akkor mar halott az ugy!!!

2011. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És ha megismered ezeket az sms-eket mennyivel lesz neked jobb? Én inkább ezt a csajjal beszélném meg és ha nem őszinte, szakítanék. Ha meg tényleg "csal" akkor pláne.
2011. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 napietus ***** válasza:

jaj, Te :) most írjuk le ugyanazt, amit ott is írtak? ha csak barátként tekint rá a barátnőd, akkor nincs gond. biztos Te is voltál már olyan helyzetben, hogy a lány azt mondta, legyünk csak barátok. tudod, hogy ez mit jelent, ugye? azt, hogy mint pasi nincs esélye. az minden nőnek jól esik, ha bókolnak meg udvarolgatnak neki. a férjem nevetni szokott az ilyeneken, akik próbálják nekem tenni a szépet, vicces.


ha meg nem bírod ezt elviselni, dojad, ne nyomozgass, ne süllyedj már ilyen mélyre, mert ennél nincs lejjebb!

2011. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

hogy te mekkora egy....már ne hari...de mit képzelsz te?? te örülnél neki ha ez éppen fordított helyzetbe lenne?? hagyd már szegényt...neki is kell lennie magánéletének...nem tudom hogy gondoltad ezt...én is ugyan úgy sms-ezek, msn-ezek exekkel, haverokkal stb akikröl tudom hogy akarnak valamit, de tisztában vagyok vele hogy kapcsolatban vagyok méghozzá lassan 4 éve és nem viszonzom a lépéseiket...És a párom MEGBÍZIK bennem. Ha nincs bizalom akkor minek vagy vele??? miből gondolod azt h a barinőd viszonozza egyáltalán?? lehet hogy csak haveri szintem megy a dolog...nem tudhatod. Ha meg komolyan gondolná azzal az illetővel, akkor szerintem te már rég nem lennél képben!! úgyhogy nyugi, és hagyd szegényt...


L/20

2011. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
oké értelek titeket..de tudom h bnőm nem tudja hol a határ...bizalom volt..már nincs.és nem ez volt neki az első...amikor már 1éve egyőtt voltunk..kirakta az asztalra a gépen egy olyan irást amit az exe irt neki..akivel 5-6évig volt.h nagyon fontos vagy nekem.örökre téged szeretlek...meg ilyenek....meg amikor 3-4 hónapja vele voltam már.és majdnem összejött az exével...sorolhatnám..
2011. máj. 11. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!