Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek vagy mondjak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vagy mondjak, hogy ne vegyen nekem felesleges dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátomnak rengetegszer elmondtam már, hogy nekem nem kell vennie semmit. De mégis rendszeresen vesz nekem olyan dolgokat, amire egyáltalán nincs szükségem, mert vagy van, vagy minek, most komolyan, pl. tea, édesítőszer, zokni, kulcstartó, egyéb élelmiszerek, toll, USB-csatlakozó, fülhallgató. Nyilván aztán elfogy, meg használom, nem fogom kidobni, de semmi szükségem nincs ezekre, mondtam már neki nem egyszer. Vagy ha mindenképp venni akar nekem valamit, akkor legalább mondjuk csokit venne, vagy nem tudom...


Már nem tudom mit csináljak, hogy ezt abbahagyja. :D

Szerintetek?



2017. febr. 25. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Különböző gyógyszereket is kaptam már tőle... :D
2017. febr. 25. 09:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki hülye azzal nem lehet mit kezdeni...Ha nem érti, akkor nem érti.Ha még 600x elmondod se fogja.Mondd hogy majd odaadod a szegényeknek, mert már elmondtad hogy erre neked nincs szükséged.
2017. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyogyszereket? :D Azt hogy kell elkepzelni? Epp semmi bajod, makk egeszseges vagy, erre beallit, hogy "Szivem, hoztam neked egy doboz NeoCitrant, ha szomjas lennel!" ? :D

Amugy ha rengetegszer elmondtad mar neki es semmi valtozas, akkor nala ez valami kenyszeres dolog, vagy nem tudom. Lehet igazabol kleptomanias es lopja oket csak aztan a buntudat miatt inkabb azt mondja, neked vette. Allits be egyszer te is valami total felesleges ajandekkal neki, hatha akkor rajon, hogy annyira nem poen allandoan random felesleges dolgokat kapni.

2017. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a helyzeted. Én emiatt ábrándultam ki egy férfiból teljesen. Annyira sok volt a személyisége, meg hogy elhalmozott... Tanács? Nekem nem használt a finom célozgatás, meg az hogy normális stílusban mondtam meg neki. Kb felfogta kettő napig aztán minden kezdődött az elejétől ... Indulatosan kell mondani neki, ha nagyon zavar akkor beszélj vele lekezelő stílusban, hogy megértse és érezze hogy ezt komolyan gondolod. Nekem csak ez jött be.
2017. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as :D

Hát ez szerintem is valami kényszeres dolog. Nekem is van egy ilyen családtagom és ő sem tud leállni azzal, hogy ne vegyen időnként valamit. Mindig rákezd valamire ő is hiába mondom, hogy nem kell. (Volt már ruha, vitamin, kozmetikai szerek, CD, DVD, könyv, újság.)

Én is azt szoktam mondani, hogy kidobom, meg eladományozom, aztán feldühödik és leáll egy időre, de utána mindig belekezd valami másba.

2017. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!