Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova vigyem 4. randira a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem 4. randira a lányt?

Figyelt kérdés

Illik-e a randira egyébként elegánsan kiöltözni? 25 vagyok, ő 19 vigyek-e neki rózsát, vagy ez ódivatú?

Nem tudom mit csináljunk. Vigyem vacsorára, mozizni?

Az hogy elmegyünk sétálgatni nagyon ilyen tini dolog már. Valami komolyabbra gondoltam. Esetleg valami sport, amit együtt tudunk csinálni. Kiállítás, színház, hangverseny? Mire gondoltok?


Először a fűvészkertben voltunk, utána csak a ligetben sétáltunk, illetve megittunk egy üdítőt egy gyorsétteremben, ez nem volt túl elegáns, ezért is tesztelt szerintem utána a lány, mert mondta, hogy valami kiállításra menjünk. Oda nagyon szépen kiöltözött (egy kiállításmegnyitóra mentünk el) de én hülye sima technikai ruhákban mentem el (polárpulóver, műszálas pehelykabát) utána meg gyalogoltunk és elváltak útjaink.


Nem tudom hova vihetném 4x-re ami izgalmas. Egyébként nem hiszem, hogy tudja, de sejti, hogy szerelmes vagyok belé, de lehet, hogy egy rózsa túl sok lenne neki, vagy visszariasztaná, lehet azt hinné, hogy a következő randin már valami kötelessége van a rózsa miatt és ezért nem akarok adni neki. Ezt szerintem az első csók után kéne, nem?


Hova vihetném? Értelmes válaszokat szeretnék kérni.


2017. febr. 26. 06:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem egy egyszerű lány, az a baj, szereti szerintem ha lenyűgözik.
2017. febr. 26. 06:40
 2/7 anonim ***** válasza:
4. randi, és még meg se csókoltad? Akkor ebből már nem lesz semmi, felesleges erőltetni.
2017. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most szeretném majd.
2017. febr. 26. 07:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg 25 éves vagy?

Nálam már a gyorséttermes üdítőzés, meg a kiállításon való megjelenésed után nem lett volna több randi...

Randi típusától függ, hogy mennyire kell kiöltözni, bár láthatóan nem igazán vagy tapasztalt e téren.

Miért nem viszed el színházba? Oda ki kell öltözni és szerintem értékelné.

2017. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, épp ezért tettem fel a kérdést.

A színház jó ötlet. Már ha lesz több randi. Mert én is úgy érzem, hogy ezt kiütöttem.

Mik azok amik még fontosak? Pl kocsi nélkül ez eleve bukó nem?

2017. febr. 26. 10:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérlek ha tudsz még valamit, vagy van ötleted, írd le privátban. Vagy ide, szívesen meghallgatnám. Nyilván azért írtam ki a kérdést, hogy tanuljak.
2017. febr. 26. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 4. randim lesz ma egy palival, de most én találtam ki, hogy hová megyünk. Priviben elmondom, ha szeretnéd, amúgy nem szeretném közönség előtt, mert eléggé specifikus.

Első randinkon mentünk ide-oda, tea valahol, aztán evés, utána megint tea (több órás randi volt). Második randi annyira nem sikerült jól, ott is be szerettünk volna ülni valahová, de nem volt már nyitva semmi a környéken, így maradt egy gyorsétterem. Aztán moziba mentünk legutóbb, ezt ő találta ki.

Amúgy nálunk sem volt még csók, de én már nagyon várom! :)Nem vagy elkésve a csókkal!!! Viszont, mindenképp jelezd felé, hogy nőként tekintesz rá, és nem a kishúgodként! Egy-egy öleléssel, érintéssel, bókkal, vagy pedig kedvesen is lehet húzni az agyát úgy, hogy tudja, Neked ő bejön. Ha csökken a távolság fizikailag köztetek, és látod, hogy bejössz neki, jöhet a csók is. ;)

Az a gond akkor a legtöbb nőnél, ha nem érezteted vele sokáig, hogy vonzódsz hozzá, hogy azt hiszik, csak barátként kellenek Neked, és megzavarodnak tőle. Aztán beletörődnek, és lebeszélik rólad magukat. Legalábbis nálam ez van. Azt hiszem, túlértékeltem a dolgot, és csak barátként hívott el ide-oda, és aztán másként nézek rá, hogy ne maradjak hoppon érzelmileg, majd keresek mást, aki nőt akar maga mellé, és nem barátot.

2017. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!