Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 30 évesen félek a nőktől és még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Ezen nem tudom, hogy kéne változtatni, de ilyen vagyok.
2017. febr. 26. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván azért vagy még szűz, mert félsz a nőktől. A kérdés csak az, hogy miért félsz a nőktől?
2017. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán mert zárkózott vagyok
2017. febr. 26. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha pasitól kérdezed akkor azt mondja nem gáz, persze ha ugyan ezt egy 25 éves kérdező nő teszi, akkor az rögtön gáz lesz.(nem nem én vagyokaz) Nem normális hogy félsz a nőktől, az sem hogy szűz vagy, de ez van, változtatni nem tudsz a múlton. De mivel ezt most feltetted magadban, így akkor tudsz rajta változtatni.Pszichológus a válasz.
2017. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És a baráti társaságod? ott sincs nő? Tőlük esetleg kaphatnál segítséget
2017. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, meg amúgy ha lennének se mernék semmit se tenni.
2017. febr. 26. 15:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ezért dilidokinak nem fogok fizetni. Nekem kutyáim és macskáim lesznek, ha nem jön össze egy nő, csak kiváncsi voltam a válaszokra. :D
2017. febr. 26. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, mitől félsz. Én idén leszek 30 éves, szintén szűz, és minden egyes dologgal szűkülnek az esélyeim.

Pl a korom, alapból azok, akiknek tetszenék, már szűk; akinek nem baj, hogy szűz vagyok, szűkebb; aki hajlandó óvszert húzni, talán nem is létezik.


Ha leszbikus lennék, tök könnyű lenne. Nem tudom, mi félelmetes a lányokban, bántani sem tudnak, megerőszakolni sem.

2017. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"de ilyen vagyok." Értjük. Akkor meg mi a kérdésed?
2017. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Ha leszbikus lennék, tök könnyű lenne."


Igen látod, hogy nőnek lenni sokkal könnyebb? A következő életemben nő leszek! :)

2017. febr. 26. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nem normális világban nincs olyan, hogy normális.


Vagy mit nevezünk normálisnak? amit a többség megszavaz annak?

2017. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!