Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes összejönni egy szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni egy szűz lánnyal komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Sziasztok!van egy lány akit kezdek megkedvelni, nagyon aranyos, kedves és másabb mint a mai tini lányok. ..jómagam nem vagyok szűz de nem is várom el ezt senkitől, de ha kapcsolatot kezdenék ezzel a lánnyal, akkor nem szeretném mégse ha a kíváncsiság miatt megcsalna,tehát muszáj elvárnom tőle hogy csak velem csinálja... nem 1-2 hónapos kapcsolatra vágyom,ezért veszem fontolóra a dolgot, illetve ha semmi kilátás nincs arra hogy tényleg ne csaljon meg akkor nem kezdenék bele mert ha megcsal szakitok vele,ami szintén azt jelenti hogy vége is lenne előbb utóbb :) Szóval milyen esélyek vannak? Volt pár kapcsolatom, tudok bánni (szerintem) a nőkkel tehát ezt az egészet úgy kérdezem hogy,a mellett hogy minden rendben van,elvárhatom hogy az elsovel maradjon legyőzve a kíváncsiságát?

2017. jan. 4. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Te tudsz bánni a nőkkel?!:D Erősen kétlem, ha képes voltál kiírni ezt a kérdést.
2017. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tudok mindent,tudod a jo pap is holtig tanul,ezért tettem fel a kérdést,de ha te tudod a választ várom szivesen a beszologatás helyett :)
2017. jan. 4. 00:42
 3/13 anonim válasza:
97%

Szerintem ne gyere össze vele. A lány érdekében. Komoly képes vagy azt feltételezni róla, hogy meg fog csalni ha mással még nem volt rajtad kívül? Úgy, hogy még nem is ismered igazán? 23 éves vagyok és nőnemű, 19 évesen jöttem össze az első barátommal, azóta is együtt vagyunk. A büdös életben nem csalnám meg csak azért, hogy kipróbáljam milyen mással. Ha úgy alakul, hogy elvesz feleségül, akkor végtelenül boldog leszek, hogy sikerült megtalálni az igazit, és nem az lenne az első gondolatom hogy mikor csaljam meg hogy megtapasztaljam mással. Ha úgy alakul, hogy csak vele, akkor csak vele. Sosem csalnám meg sem ezért, sem másért.

Kérdező, vagy rossz körökből választottál lányt (nem akarok előítéletes lenni, de pl. olyat akinek nincs olyan képe a facebookon amin ne lenne ki a melle, vagy csücsörít és 8 kiló vakolat van rajta), vagy pedig az a fajta srác vagy aki a mostanság egyre inkább elszaporodó nőnem szégyenei miatt hiszi azt, hogy minden nő megcsal. Ébredj fel, rosszul látod a dolgokat.

2017. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

"Volt pár kapcsolatom, tudok bánni (szerintem) a nőkkel "


Nem kisfiam! Te egyáltalán nem tudsz bánni a NŐKKEL. Te egy kisebbségi komplexusos kisfiú vagy.


Most komolyan azt várod, hogy életed végéig együtt legyetek? :))))))))


Az ilyen ovis kapcsolatoknak úgyis vége lesz, de az nem a szüzessége miatt :D


Inkább valami önismereti tréningre gyúrjál rá, mert

- beképzelt vagy, nem ismered magadat és saját valós énképed,

- hatalmaskodó, basáskodó, birtokolni akarod a partnered és korlátozni saját szabadságában és akaratában,

- erős kisebbségi komplexusod van.


Mindezen tulajdonságok szinte mindig együtt vannak jelen. A kisebbségi komplexusos az mindig hatalmaskodik a nőn és előre féltékeny és korlátozó is.

2017. jan. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Én csak a saját esetemet tudom felhozni neked példának, de talán megfelel. 23 éves lány vagyok, 1 éve vagyok együtt a párommal, vele veszítettem el a szüzességem. Egyrészről a megcsalás gondolata soha meg nem fordult a fejemben az egy év alatt, de alapvetően nem lennék képes megcsalni, az nem én vagyok. Bár ő az első az életemben, én mindig is egy családcentrikus ember voltam, én soha nem akartam, hogy minden héten mással lehessek. Mindig is arra vágytam, hogy egy ember legyen az életemben, és számomra ő az az egy, mert benne megtaláltam azt, amire vártam 22 éves koromig. Ő is hasonlóképpen gondolkozik, mint te, azt hiszi, hogy majd ki akarom élni magam, hajtani fog a kíváncsiság, ezért is véli úgy, hogy mi nem maradunk együtt, pedig én rengetegszer elmondtam már neki, hogy nekem csak ő kell, és kiéltem én már magam annyira amennyire akartam ő előtte. Másra sem vágyom, minthogy egyszer a felesége legyek.

Hogy a te kiszemelted is így gondolkozik e, azt nem tudom, de nem kell élből azt feltételezni egy szűz lányról, hogy meg fog csalni és ott hagy. Máskülönben egy tapasztalt lánynál is ugyan annyi esély van erre szerintem.

2017. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Te eleve nem veszthetsz semmit, csak a csaj a szüzességét ha összejöttök :)


Ha megcsal akkor éretlen egy komoly kapcsolathoz, ha meg nem akkor azzal bizonyítja a hűségét. Érdekes kérdés, bennem is megfogalmazódott már párszor. Az előző kapcsolatomban a barátnőmnek én vettem el a szüzességét. Aztán felvetette párszor hogy kipróbálná mással is... hogy hülyéskedett e azt nem tudtam eldönteni, furcsa lány volt.. aztán szétmentünk. Hogy azóta mit csinál sejtésem sincs, de nem is érdekel. Nem gondolom hogy megcsalt, mert ahhoz is gyáva volt hogy a saját munkahelyén ahol 1 hónapot bírt ki személyesen felmondjon... ügyvédet fogadott és úgy adta be a felmondását postán XD röhej. Bár ki tudja. Nem éri meg hogy bánkódjak miatta.


Szerintem próbáld meg a csajjal, aztán kiderül mi lesz, de vigyázz a szerelmi dolgokkal, mert nagyon fel tudják az embert zaklatni az esetleges következmények.



Amúgy értem a kérdésed lényegét, komoly tartós és talán végleges kapcsolatot akarsz és félsz a lány érettségi szintjétől. Ki fog derülni. sok sikert!

2017. jan. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez mióta betegség? :D

Gondolom még a kezét is megakarod lassan kérni... :D

2017. jan. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért baj ha 18 évesen,túl pár rövid /hosszú kapcsolaton amik engem is felzaklattak,miért baj ha inkább óvatos vagyok :D köszönöm a válaszokat azoknak akik segítettek, akik meg csak a negativat írták azok gondolják végig hogy kinek unalmas az élete :)
2017. jan. 4. 07:24
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Te konkrétan s.gg hülye vagy! Itt mindenki segített neked, megláttatni azt, hogy mennyire gyökér is vagy!

Itt senkinek nem unalmas az élete, rajtad kívül!

2017. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
86%
Eleve rossz a kiindulásod. Ha valaki meg akar csalni azért,mert ki akarja mással is próbálni,az meg fog csalni akkor is,ha már nem szűz. Aki viszont valóban szeret és úgymond "hűséges típus",az ilyet nem tesz még szűzen sem. Ez ember függő dolog és nem "szűz vagy nem szűz" kérdése.
2017. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!