Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy eddig folyton nézett, de most már rám se néz?

Figyelt kérdés
Kb. Decemberben és Januárban is folyton nézett engem egy lány, sokszor már feltűnően. De most hogy február van, rám sem néz, mint ha nem is lennék ott. De látszik, hogy direkt csinálja, tehát tudja hogy ott vagyok, csak nem néz rám. Miért? Mert nem léptem semmit?

2017. febr. 27. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Adta a jelet, hogy tetszel neki. Te nem reagáltál rá. Biztosan azt gondolja, hogy ő nem tetszik neked.
2017. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Holnap akkor adok neki jelet. Béha amúgy már kellemetlen helyzetbe is hozott szinte. VOlt olyan, amikor barátaimmal ültem a padon, pont ptt mentek el előttünk (Ő és a barátnője) és szabályosan a képembe bámult. A barátaim mondták is, hogy "Jól lestírölt". Meg van egy barátom, akivel sokat beszélek, és Ő csak annyit mond hogy "Már megint néz téged az a csaj". Tehát szinte folyton nézett. Csak én nem mertem a szemeibe nézni valamiért... Na mindegy, akkor most már összeszedem magam, és meglátjuk mi lesz.
2017. febr. 27. 15:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Néha*
2017. febr. 27. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Cseszheted a jeledet, nyuszika. Egyrészt már feladta, másrészt innentől neked nem jelezni kellene, hanem LÉPNI.
2017. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor lépek azt kész :D
2017. febr. 27. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Azóta lett pasija, mert rájött rád hiába vár. Hehe. :)
2017. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs pasija :D. És a barátnőjének sincs
2017. febr. 27. 18:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Odamentem hozzá ma, és már azóta csak vele beszélek. :D Ennyi.
2017. febr. 28. 20:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Már járunk is. Ennyi kellett! :P
2017. márc. 3. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!