Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél nem számít az ápoltság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél nem számít az ápoltság?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki igénytelen, büdös, piszkosak a körmei, nem ad magára, és ezzel a férfival láttam flörtölgetni egy szép, ápolt nőt, biztos dugás is volt, a nő már olyanokat játszott, hogy a seggét nyomta a férfi farkához...

Több ilyen esettel is szembesültem már, hogy szép, ápolt nő, igénytelen férfiakkal van.



2017. febr. 27. 15:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
71%
Inkább elfogultságot és irigységet érzek a kérdésben. A nő bejött neked szóval könnyen lehet, hogy igénytelenebb mint gondolod, a férfi meg ellenszenves volt tehát lehet, hogy ő meg igényesebb. A szép lányok sem olyan igényesek ám manapság.
2017. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Már miért ne számítana?


Esetleg lehet, hogy a férfi munkából jött vagy egyéb miatt tűnt ápolatlannak, amikor láttad...

2017. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Azon mit lehet eltúlozni, hogy érzem rajta a bűzt és látom, hogy piszkos?
2017. febr. 27. 15:45
 4/42 A kérdező kommentje:
Napokon át figyelhettem a flörtölésüket, mindig retkes, büdös volt.
2017. febr. 27. 15:46
 5/42 anonim ***** válasza:
78%

Napok óta figyeled őket? Most a pasi izgat ennyire vagy a nő?


Ha meg egyik sem, akkor nem mindegy, ha nekik ez így jó?


Ja és láttál egy ilyen nőt... de te már rögtön általánosítasz.


Lehet, hogy az a pasi büdös, a nő elnézőbb, de előbb lesz nekik párja, mint neked, ilyen felfogással.

2017. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

#5

Pedig te vagy egy kötekedő féreg. :)

Olyan szituáció volt, ahol "össze voltunk zárva"

És írtam, hogy sok ilyen esettel szembesültem, nem egy eset alapján írtam ki a kérdést.

Nemrég az unokatestvérem is összejött egy igénytelen férfival...

2017. febr. 27. 15:59
 7/42 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!


Te minősítesz és ítélsz el másokat, nem pedig én.


Igaza van az előttem szólónak, simán az irigység beszél belőled, mert nincs nőd és nem is hiszem, hogy egyhamar lesz és meg is érdemled, ha így beszélsz.

2017. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Tetszeni szoktam a nőknek, nincs ilyem problémám.
2017. febr. 27. 16:03
 9/42 A kérdező kommentje:
*ilyen
2017. febr. 27. 16:04
 10/42 anonim ***** válasza:
Itt is olvastam már férfi részéről, hogy elvinne azért egy cigánylányt egy menetre. És? Ha irigy vagy, magadban keresd az okát
2017. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!