Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, van itt olyan köztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van itt olyan köztetek, aki bár barátnője van, de van egy lány, akivel kapcsolatban iszonyat idegesít titeket, hogy nem kaphatjátok meg pedig a lánynál lenne esély?

Figyelt kérdés
Szóval, ha van ilyen köztetek, hogy nyomjátok el magatokban ezt az érzést? Meginogtatok-e már, volt-e már olyan pillanatod, hogy annyira megőrjített a szexuális vágy, hogy legszívesebben írtál volna neki? Vagy írtál is, de aztán visszakoztál? Mit gondolsz, el tudod felejteni?

2017. febr. 28. 00:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát nem kaphatod meg, mert nem szabad..hisz foglalt vagy.
2017. febr. 28. 00:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát az volt, hogy az első kapcsolatom vége felé beboroztunk én meg bebűnöztem. Volt minden egy másik lánnyal. Nem volt tervezve, csak egy társaságban buliztunk, hiányom volt pár hónapja, bepróbálkozott én meg éltem a félredugás lehetőségével. Meg bántam. Később volt hasonló szituáció, de akkor már elvonultam, elfelejtettem vagy lefojtottam. A második párom fizette vissza amit az első ellen elkövettem, ott ő csalt engem :D. Harmadik kapcsolatomban már nem voltak ilyenek.

30/f

2017. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok és velem is előfordult már hasonló. Nagyon tud frusztrálni,megrészegít az érzés, de ellen kell állni.

Aki nem volt hasonló szituációban az könnyen azt tanácsolja, hogy jaj ne már, meg úristen milyen dolog, de ha helyzetbe kerül az ember akkor nagyon nehéz ellenállni.

El kell terelni a gondolatokat a másikról, illetve a jelenlegi viszonyt valahogy meg kell próbálni feldobni hátha jobb és izgalmasabb lesz. Nekem nőként ami fontos az a figyelem, az nagyon sokat tud segíteni, ha érzem, hogy számítok a másiknak, jó ha sok év múlva is flörtölünk, udvarolunk a párunknak. Ha a próbálkozások ellenére is úgy érzi az ember, hogy veszett fejsze, akkor viszont lehet tovább kel lépni. A társas magány nagyon rossz, és ugye csak egy dobásunk van, az élet pedig véges.

2017. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszakoztál,úgy érted szó nélkül leléptél?Ejjjj...
2017. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért próbálja feldobni a jelenlegi kapcsolatát ha egy másik csaj után ácsingózik????Egy életed van jah,maradj gyáva,és maradj egy szar kapcsolatban.Hajrá!
2017. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A meglévő kapcsolat minősége is függ.

Nekem is volt ilyen: nagyon vonzott, csak rá néztem, és beleremegtem ,annyira kívántam. De: volt barátom, ő a társam, a szerelmem, a lelkem egyik fele.

Sztem előző életünkben már találkoztunk ezzel a sráccal, ezzel magyarázom be a különöz vonzalmat. Azt nem tudom, ő hogyan, mit érez erről. És ott van a lehetőség is, hogy csalódok az együttlétben.

Mindenképpen tiszta lap kell, szakítani, majd lépni. De előtte megbeszélni az új csajjal, ő is így gondolja-e? Nehogy "jaaa, hát én máshogy vagyok ezzel"...

2017. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!