Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontott ismerkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontott ismerkedésnek szoktatok második esélyt adni?

Figyelt kérdés
Vagy akiről már hamar kiderül olyan tulajdonsága ami nektek nem tetszik inkább hanyagoljátok?

2016. okt. 21. 16:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
Egy második esély mindenkinek jár.
2016. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha már az elején kiderül olyan tulajdonsága a másiknak, ami nem tetszik, akkor mi lesz később? Nyilván mindenkinek vannak (tolerálható) hibái, de vannak dolgok, amikről biztosan tudom, hogy nem tudnám hosszú távon tolerálni. Ha ilyesmi derül ki, akkor egészen biztosan felejtős.
2016. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen esetben hanyagolom. Minek második esély? Az a bizonyos tulajdonsága akkor is meglenne, és akkor is zavarna...
2016. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Első benyomás sokat számít. Ha akkor nem jött be, akkor nem kap második esélyt.
2016. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
78 már észrevettem, hogy más kérdésnél is ilyen heves reakciókkal, olykor a kérdezőt becsmérlő válaszokat produkálsz ebben a kategóriában. Megkérlek, hogy a rosszindulatú és nagyképű megjegyzéseidet tartogasd másoknak, köszkösz
2016. okt. 21. 16:54
 6/35 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mi az a konkrét tulajdonság, enélkül nehéz megmondani. Ha valami olyan, ami abszolút nem illik az értékrendembe és/vagy tipikus "piros zászló" a jellemét illetően, akkor azonnal lezárom az ismerkedést, de ha nem valami nagy kaliberű dolog, akkor nem.
2016. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%

Az ismerkedésnek az a lényege, hogy megismerjük a másikat, kiderüljön, hogy összeillünk-e.

Ha van olyan tulajdonsága, ami nekem nem tetszik, akkor nincs értelme tovább ismerkedni. Ez nem egy elrontott randi, hanem egy tulajdonság, ami kizáró ok.

Ha nem zavarna, akkor nem kell második esély. Senki sem tökéletes, mindenkinek vannak rossz tulajdonságai. Csak van olyan, ami nem zavar, és van olyan ami igen.


Ettől még nem lesz a másik jobb vagy rosszabb, egyszerűen mi nem illünk össze.

2016. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%

# 5: Visszaolvastam, semmi rosszindulatút és becsmérlőt nem látok a fenti válaszomban. Nagyjából hasonló dolgot fogalmaztam meg, mint a többi válaszadó (pl. a 7-es).

(Amúgy milyen alapon gondolod, hogy egyetlen 78%-os van, és hogy mindig 78%-os vagyok? Naponta változik a %-om.)

2016. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Igaziból szerintem függ attól is.. hogy miről is van szó?? Illetve, hogy képes - e a másik kompromisszumra ?

Pl.; Én sosem cigiztem. Nem is vonz, a szagát sem szeretem! Volt egy dohányzó barátom.. rühelltem, hogy cigizett, " büdös volt " , mégsem akartam erőszakkal leszoktatni (persze, örültem volna, ha leteszi.) viszont, elmondtam ezt neki, és hogy a lakásban no cigi! Ha együtt vagyunk akkor kevesebbet gyújtson rá stb.. (megkértem persze, nem parancsba adtam). Addig jutottunk, még a napi másfél doboz / - napi 4/5 szál lett. Azt mondta nem is bánja.


Évek óta nem beszélünk már, de állítólag azóta is kb annyit szív.

2016. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nagyjából egy nap alatt ki lehet ismerni, hogy itt ki kicsoda, van akinek még a személyazonosságát is ismerem...
2016. okt. 21. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!