Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom így, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom így, vagy van benne igazság?

Figyelt kérdés

Olvastam itt jópár kérdést azzal kapcsolatban, ha valaki a legjobb barátnője/haverja exével jön össze. Csak én látom úgy, hogy a nőknél sokkal inkább számít tabunak a dolog, mint a férfiaknál?

Tehát a barátnő exével kavarni szinte tilos, de ellenben a haver excsajával szabad. Ezt csak én látom így, vagy mások is? És mi ennek a fő oka?


2017. febr. 28. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

En ink forditva làtom.

n25

2017. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

A rivális Nőkben sokkal nagyobb a versenyszellem mint a férfiakban....sokkal nehezebben fogadják el a vereséget. A férfiaknál ez úgy megy, hogy miután kidühöngték magukat leülnek egy üveg piával és megbeszélik a dolgokat, ha tényleg vége a kapcsolatnak, akkor még tanácsot is adunk a másiknak, hogy ne kövesse el a saját hibáinkat, szóval nincs igazi rivalizálás. Nőknél egészen más a helyzet, ott a riválisok között nincs soha barátság,buzog a versenyszellem. Még ha nem is mutatják ki de folyamatos a verseny, nem szeretnek veszíteni.

39F

2017. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!